Domů » Bleskovky » Xiaomi láká na novinky z příštího týdne. Toto jsou oficiální rendery Redmi 6 Pro

Xiaomi láká na novinky z příštího týdne. Toto jsou oficiální rendery Redmi 6 Pro

Společnost Xiaomi koná příští týden tiskovou konferenci, na které představí minimálně smartphone Redmi 6 Pro a tablet Mi Pad 4. Obě zařízení čínský výrobce potvrdil ve svých fotbalových upoutávkách, a nyní k nim prostřednictvím mikroblogovací sítě Weibo přidává další kontury.

Protáhlý displej s výřezem a 5 barevných příchutí

Na místo prostého naznačování se Xiaomi rozhodlo hrát s otevřenými kartami, takže si můžeme prohlédnout chystaný smartphone Redmi 6 Pro v celé jeho kráse.

Potvrzuje se design inspirovaný iPhonem X, dočkáme se tedy protáhlého displeje s výřezem nahoře uprostřed, stejný bude i vzhled a umístění fotomodulu na zadní straně. Záda však budou kovová a v jejich středu najdeme čtečku otisků prstů, chybět nebude ani povinná bradička pod displejem.

Bohužel Xiaomi stále nenašlo odvahu vyměnit ve své střední třídě starý microUSB konektor za modernější oboustrannou variantu.

Podle renderů bude telefon nabízen minimálně v černé, růžové, zlaté, červené a modré barvě.

Procesor Mi Pad 4 prozrazen

Xiaomi také vypustilo do éteru nové upoutávky na tablet Mi Pad 4. Opět využívají fotbalové tematiky, pod dvěma červenými kartami najdeme potvrzující informaci o čipsetu, kterým bude u chystaného tabletu Snapdragon 660. Plakát se střídáním zase odhaluje nahrazení čtečky otisků prstů skenováním obličeje.

 

V doprovodném příspěvku je také uveden text o inteligentní akceleraci her, takže od tabletu můžeme očekávat zaměření na hraní.

Obě zařízení budou představena 25. června, je však možné, že do té doby Xiaomi ještě utrousí nějaká lákadla.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Redmi 5 Pro nebo Redmi 6 Pro? Titulek clanku uvadi „Xiaomi láká na novinky z příštího týdne. Toto jsou oficiální rendery Redmi 5 Pro“

  2. Krásný to stejně vypadající mobil jako ostatní výrobci s nudloidním displejem s výřezem který doplňuje brada :-D doufám že každý kdo si to koupí užije :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).