TOPlist

Xiaomi láká na elektrickou ústní sprchu. Slibuje výrazné omezení zubního plaku

xiaomi mijia zubni sprcha 01
  • Značka Mijia představila pod křídly další chytrý produkt – dentální sprchu
  • Podle výrobce odstraní až 99,4 % zubního plaku
  • Prodává se v Číně za sympatických 199 jüanů, tedy asi 790 korun

Xiaomi buduje rozsáhlý ekosystém chytrých produktů – ať už se svou značkou, anebo s partnerskými výrobci, jako je třeba menší čínská firma Mijia. Právě ta nyní ve spolupráci s Xiaomi představila nový produkt pro technologické nadšence. Jde o elektrickou dentální sprchu Mijia Electric Teeth Flosser F300.

Dentální, nebo též zubní sprcha, je nástroj pro dentální hygienu. Slouží k lepšímu vyčištění mezizubních prostorů, kromě toho masíruje dásně a pomáhá relativně neinvazivní metodou odstranit ze zubů nežádoucí plak.

xiaomi mijia zubni sprcha 02
Dentální sprcha Xiaomi Mijia Electric Teeth Flosser F300

Zařízení od Xiaomi, respektive Mijia se chlubí čtyřmi režimy pro čištění, 240ml nádržkou na vodu a dlouhou výdrží na baterii. Při každodenním využití standardního režimu zvládne až 55 dní na jedno nabití, navíc se z 0 na 100 % nabije jen za 4 hodiny. Důležité je, že výrobce garantuje odstranění 99,4 % zubního plaku.

Aktuálně je zubní sprška Mijia Electric Teeth Flosser F300 nabízena na čínských e-shopech v bílé a zelenkavé barvě za 199 jüanů, tedy asi 790 Kč včetně DPH. O příchodu na český trh v tuto chvíli nemáme žádné informace.

Autor článku Jakub Fišer
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.

Kapitoly článku