Domů » Bleskovky » Xiaomi láká na Mi Mix 2S: ze Snapdragonu 845 vymáčkne víc než konkurence

Xiaomi láká na Mi Mix 2S: ze Snapdragonu 845 vymáčkne víc než konkurence

Čínský drak Xiaomi hodlá na konci tohoto měsíce představit nový smartphone pojmenovaný Mi Mix 2S. Tento telefon má být novou vlajkovou lodí s bezrámečkovým designem, Xiaomi ve svých upoutávkách láká zejména na dechberoucí výkon.

V první upoutávce z minulého týdne výrobce lákal na číslo 273 741, což má být rekordní skóre z benchmarku AnTuTu, v nové upoutávce zveřejněné na síti Weibo Xiaomi pokládá řečnickou otázku: „Jak rychlý je váš Snapdragon 845?“

Přestože tento čipset pohání prakticky všechny nové vlajkové smartphony s Androidem, Xiaomi z něj bude chtít vymáčknout víc než konkurence; zřejmě mírně vyššími takty procesorových jader. Výkon v benchmarcích také může „nahonit“ větším množstvím operační paměti. Xiaomi Mi Mix 2s bude mít premiéru 27. března.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Ano je tomu tak. Přetaktování je možné což potvrdily specifikace při zahájení výroby. Pokud by Exynos byl taktován na nejvyšší vykon nepochybuji o tom, že skóre by podle nového AnTuTu bylo nejvyšší. Otázka zní, k čemu je tak vysoký výkon potřebný? Jak ovlivní výdrž baterie a zpracování instrukcí? Ž mého pohledu jde jen o marketing, ale ten používají í ostatní mnohdy velice podivným způsobem.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).