Domů » Články » Xiaomi dává Mi Band 6 zdarma. Nový Mi 11 Lite 5G zamířil do prodeje

Xiaomi dává Mi Band 6 zdarma. Nový Mi 11 Lite 5G zamířil do prodeje

Na českém trhu se tento týden začal prodávat nový Xiaomi Mi 11 Lite 5G. Odlehčená a výrazně levnější verze vlajkové lodi je skladem u Mobil Pohotovosti, kde do konce tohoto týdne ke smartphonu dostanete zdarma nový Mi Band 6.

800 600 Xiaomi Mi 11 Lite

Xiaomi Mi 11 Lite cílí na všechny, co hledají smartphone s kvalitním fotoaparátem, displejem a slušným výkonem za sympatickou cenu. Mi 11 Lite totiž za 9 990 Kč nabízí trojnásobný zadní fotoaparát, kde se hlavní objektiv chlubí rozlišením 64 Mpx, AMOLED displejem s výborným barevným podáním a výkonným procesorem Snapdragon 780G, kterému sekunduje 6GB RAM. Navíc potěší i 4250mAh baterie spolu s technologií rychlonabíjení výkonem až 33 W.

Zatímco doposud byla dostupná pouze LTE varianta telefonu, nyní se dostává do prodeje model s podporou 5G připojení. Xiaomi Mi 11 Lite 5G se u Mobil Pohotovosti začíná prodávat v černé a mátově zelené barvě, později se přidá také citrusově žlutá. Při příležitosti startu prodeje získáte k telefonu zdarma chytrý náramek Xiaomi Mi Band 6 v hodnotě 1 190 Kč. Akce ale platí jen do konce tohoto týdne.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.