Domů » Bleskovky » Xiaomi Black Shark 2 Pro přichází v unikátní barevné kombinaci

Xiaomi Black Shark 2 Pro přichází v unikátní barevné kombinaci

Herní smartphony se od těch klasických liší zejména „divočejším“ designem. Obvykle mají černý základ, ze kterého prosvítá několik zelených, v případě Asusu červených prvků. Xiaomi ale nyní udělalo výjimku a svůj herní smartphone Black Shark 2 Pro přebarvilo do odvážnějších barev.

black shark 2 pro
Nová barevná varianta smartphonu Xiaomi Black Shark 2 Pro je hodně extravagantní. Jak se vám líbí?

Nová barevná varianta se jmenuje Streamer Purple (volný překlad z čínštiny) a kombinuje fialovou a světle modrou barvu. Tento model bude nabízen od 1. listopadu v Číně za cenu 2 999 CNY (asi 9 800 korun bez DPH), a to v konfiguraci s 12 GB RAM a 128GB pamětí. Zda se uvedení do prodeje dočkáme i v Evropě zatím nevíme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).