TOPlist

Xiaomi 13T je absolutní trhák. Nyní se zvýhodněním až 5 500 Kč

Chytrý telefon Xiaomi 13T Pro v modré barvě

Xiaomi to s těmi smartphony jednoduše umí. Překvapuje jednou nadupanou vlajkovkou za druhou a zákazníky umí nalákat i na skvělé bonusy a výhodné nabídky. Nejinak je tomu i u letošních podzimním bestsellerů Xiaomi 13T a Xiaomi 13T Pro. Speciálně u Mobil Pohotovosti na nich teď ušetříte až 5 500 Kč. Ale pozor, akce končí už 12. listopadu.

Vlajkovka za top cenu

Pro zákazníka, který shání nadupaný smartphone za super peníze, je řada Xiaomi 13T trefou do černého. Fakt, že se náramně povedla, dokazují i super recenze a enormní zájem ze strany zákazníků, díky kterému se za poslední dva týdny stal z obou novinek naprostý bestseller. A není se čemu divit, už za 10 990 Kč totiž dostanete telefon se skvělým displejem, vychvalovaným foťákem od Leica, špičkovým výkonem a bleskurychlým nabíjením.

Cashback, výkupní bonus a záruky 3 roky

Pokud si nový Xiaomi 13T nebo 13T Pro pořídíte do 12. listopadu, můžete získat cashback až 4 000 Kč. U Mobil Pohotovost navíc získáte dalších až 1 500 Kč v rámci výkupního bonusu a tříletou záruku v hodnotě několika tisíc jako dárek. U obou telefonů můžete exkluzivně využít i absolutně nejnižších měsíčních splátek s nulovým navýšením. Veškeré podmínky akce najdete na mp.cz/13T.

Chytrý telefon Xiaomi 13T Pro ve dvou barevných kombinacích

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku