Xbox chystá velkou herní přehlídku. Dočkáme se v tradičním termínu

xbox logo

Začátek léta se obvykle nese ve znamení velkých oznámení ze světa videoher. Nejinak by tomu mělo být také letos, alespoň tedy v případě společnosti Microsoft. Ta podle důvěryhodného novináře Jeffa Grubba uspořádá v červnu svou pravidelnou prezentaci her pro Xbox a PC. Informaci na základě svých vlastních zdrojů potvrdil také herní magazín VGC.

Nakonec v červnu

Podle nedávných spekulací měl Microsoft připravovat hned dvě herní tiskovky, k jejichž vysílání mělo dojít v květnu a v září. Podle Grubba to nelze vyloučit, avšak ta hlavní a obsahově nejvýznamnější by se měla konat v tradičním červnovém termínu.activision blizzard 2Nepřehlédněte

Microsoft kupuje Activision Blizzard. Jde o největší obchod v dějinách herního průmyslu

„V současnosti dochází k jednání s partnery, kteří chtějí do vysílání zařadit své očekávané tituly. Přípravy jsou v plném proudu a k výraznějším změnám už s největší pravděpodobností nedojde,“ naznačil Grubb plány herní divize Microsoftu.Xbox Series X UvodNepřehlédněte

Recenze Xbox Series X: budoucnost hraní podle Microsoftu

A jaké hry nám bude chtít Microsoft vlastně ukázat? Prakticky s jistotou můžeme mluvit o plnohodnotném představení sci-fi RPG Starfield od Bethesda Game Studios či kooperativní akce Redfall od studia Arkane. Oba tituly by totiž měly dorazit na pulty obchodů ještě letos.

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku