Domů » Bleskovky » Přivítejte červíky v akci. Worms 4 nově vycházejí na Android

Přivítejte červíky v akci. Worms 4 nově vycházejí na Android

Loni v listopadu vyšel nový díl populárních bitev s červíky Worms 4 na platformu iOS a nyní následuje také verze pro Android, za kterou tradičně stojí parta vývojářů z Team 17. Zatímco pro jablečná zařízení hra stojí 4,99 eur (cca 135 Kč), pro Android je nyní ve „startovací“ slevě za 89 Kč.

 

Kromě klasické kampaně a nelítostných soubojů Worms 4 nabízejí také online multiplayer, ve kterém své síly můžete měřit s hráči po celém světě. Tradičně se také můžete těšit na roztomilou grafiku, která je pro tuto herní sérii typická, a především vtipné zvuky a hlášky jednotlivých bojovníků.

V samotné kampani je připraveno rovných 80 misí, které jsou zasazeny do pěti odlišných prostředí. Kromě toho autoři připravili pestrou škálu denních turnajů, ve kterých lze získávat speciální odměny, které pak využijete při hraní proti vašim soupeřům.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments