Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Windows Threshold se umí rychle aktualizovat stiskem tlačítka

Windows Threshold se umí rychle aktualizovat stiskem tlačítka

Inženýři v Microsoftu úpěnlivě pracují na nové verzi Windows, která by měla světlo světa spatřit už na konci září v rámci technologické zkušební verze. S blížícím se termínem odhalení se tak logicky stupňuje nejen očekávání nadšenců, ale i počet uniklých informací.

Dnešní příspěvek má na starosti server Neowin, jehož zdroj uvnitř Microsoftu odhalil přítomnost speciálního tlačítka, které uživateli umožnňuje jedním kliknutím spustit rychlou aktualizaci Windows na novější sestavení. Přitom se ale nepřeinstalovává celý systém, ale jen jeho relevantní část.

Zmíněný princip může trochu připomínat známou funkci Windows Update, v tomto případě by se ale podobným způsobem mohly provádět i významné aktualizace typu Windows 8.1, které dosud vyžadovaly znatelnou dávku času i uživatelské pozornosti.

Závěrem je nutno dodat, že zatím není jisté, jestli se toto „kouzelné tlačítko“ objeví i ve veřejných verzích Windows Threshold. Údajně je ale jeho funkce zapuštěná hluboko do systému, takže by nemusela zůstat jen výsadou inženýrů v Redmondu.

Miroslav Havlíček

Sledování diskuze
Upozornit na
guest
23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments