Domů » Bleskovky » Windows 8 společně s prvními počítači dorazí 26.října

Windows 8 společně s prvními počítači dorazí 26.října

Microsoft oficiálně oznámil termín uvedení finální verze Windows 8 a prvních počítačů s tímto systémem. Pokud na uvedení nové verze netrpělivě čekáte, zakroužkujte si v kalednáři datum 26. října (pátek). Vzhledem k faktu, že součástí tabletových Windows 8 (RT) je i nová verze Office 2013, redmondský gigant tímto také nepřímo potvrdil dostupnost kancelářského balíku.

 

A pojďme si trochu zaspekulovat – v uplynulých dvou letech Microsoft představil nové verze systému Windows Phone, konkrétně šlo o měsíce říjen a listopad, je tedy docela možné, že se v tomto období dočkáme také premiéry mobilních Windows 8.

Tip na článek – Windows Phone 8: Systém, za který se Microsoft nemusí stydět

Zdroj

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentáře

 1. Kato (neregistrovaný)

  Hehe – na první pohled kouknu na obrázek a co nevidím – HTC TouchPro 2 se dočká Win8 :D

  Ale teda ten obrovskej rámeček kolem displeje na tom Sony je pěkně hnusnej..

  Z těch 3 zařízení ty Windowsy nový vypadají nejlíp jednoznačně fakt na tabletu.

  Jinak osobně se na finální verzi W8 pro PC těším – už teď když sednu k PC s Win7, tak mi připadají tak nějak vzhledově „zastaralé“. To Metro do sebe něco má :)

 2. mimonaut (neregistrovaný)

  Těším se. Bohužel DP i CP mi na notebooku padaj a tím pádem se do pracovního kompu s instalací neženu.. Ale hned jak bude „Stable“ verze. jdu do nich.. Už mě ten starej design omrzel, jak na PC, tak v OSX..

 3. Pipa (neregistrovaný)

  revoluce (možná) se stejně bude konat na mobilních zařízení a ne na desktopech, kde je jasně dané určení a jakékoliv blbosti na ploše zkrátka nepotřebuju, protože mi jí permanentně zakrývá okno spuštěného softu případně softů, s kterými právě pracuji a na tom se nic nezmění, takže mi stačí inteligentní možnost přepínání mezi spuštěnými aplikacemi, všechno ostatní je jen pozlátko které stejně nevyužiju

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *