Domů » Bleskovky » Windows 8 společně s prvními počítači dorazí 26.října

Windows 8 společně s prvními počítači dorazí 26.října

Microsoft oficiálně oznámil termín uvedení finální verze Windows 8 a prvních počítačů s tímto systémem. Pokud na uvedení nové verze netrpělivě čekáte, zakroužkujte si v kalednáři datum 26. října (pátek). Vzhledem k faktu, že součástí tabletových Windows 8 (RT) je i nová verze Office 2013, redmondský gigant tímto také nepřímo potvrdil dostupnost kancelářského balíku.

 

A pojďme si trochu zaspekulovat – v uplynulých dvou letech Microsoft představil nové verze systému Windows Phone, konkrétně šlo o měsíce říjen a listopad, je tedy docela možné, že se v tomto období dočkáme také premiéry mobilních Windows 8.

Tip na článek – Windows Phone 8: Systém, za který se Microsoft nemusí stydět

Zdroj

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. Hehe – na první pohled kouknu na obrázek a co nevidím – HTC TouchPro 2 se dočká Win8 :D

    Ale teda ten obrovskej rámeček kolem displeje na tom Sony je pěkně hnusnej..

    Z těch 3 zařízení ty Windowsy nový vypadají nejlíp jednoznačně fakt na tabletu.

    Jinak osobně se na finální verzi W8 pro PC těším – už teď když sednu k PC s Win7, tak mi připadají tak nějak vzhledově „zastaralé“. To Metro do sebe něco má :)

  2. Těším se. Bohužel DP i CP mi na notebooku padaj a tím pádem se do pracovního kompu s instalací neženu.. Ale hned jak bude „Stable“ verze. jdu do nich.. Už mě ten starej design omrzel, jak na PC, tak v OSX..

  3. revoluce (možná) se stejně bude konat na mobilních zařízení a ne na desktopech, kde je jasně dané určení a jakékoliv blbosti na ploše zkrátka nepotřebuju, protože mi jí permanentně zakrývá okno spuštěného softu případně softů, s kterými právě pracuji a na tom se nic nezmění, takže mi stačí inteligentní možnost přepínání mezi spuštěnými aplikacemi, všechno ostatní je jen pozlátko které stejně nevyužiju

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).