Domů » Bleskovky » Windows 10: všichni Insideři mohou začít testovat jarní update příštího roku

Windows 10: všichni Insideři mohou začít testovat jarní update příštího roku

Microsoft v tomto týdnu funkčně dokončil jarní aktualizaci Windows 10. Poslední sestavení s číslem 18362.30 je dostupné v kanále Release Preview, ostrá verze má vyjít počátkem příštího měsíce. S tímto krokem tak pozbylo logiku držet stejné sestavení v rychlém kruhu aktualizací, a proto se v Redmondu rozhodli posunout Fast Ring kupředu.

Windows 10

Příslušníci rychlého kruhu si nově mohou stáhnout sestavení s číslem 18875, které bylo dosud dostupné pouze v kanále Skip Ahead. Toto sestavení spadá pod větev 20H1, jedná se tak o základ velké jarní aktualizace roku 2020. Microsoft chystá pro Windows 10 velké změny pod pokličkou, a z tohoto důvodu začíná testování příští jarní aktualizace s ročním předstihem. Dle všeho bychom neměli být ochuzeni ani o podzimní update 19H2, ten ale zřejmě přinese pouze drobné změny, které budou Insideři moci testovat pouze v „pomalejších“ kanálech.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments