Domů » Bleskovky » Jarní update Windows 10 je hotov, stáhnout si jej mohou i „nejpomalejší“ Insideři

Jarní update Windows 10 je hotov, stáhnout si jej mohou i „nejpomalejší“ Insideři

Microsoft funkčně dokončil velkou jarní aktualizaci Windows 10, která ponese název May Update. Konečnou verzi s číslem 18362.30 (19H1) včera Microsoft vypustil mezi Inisdery odebírající nová sestavení skrze kanál Release Preview; v něm bude dostupná zhruba měsíc, než se dostane do rukou běžným uživatelům.

Windows 10

Microsoft zřejmě nechce ponechat nic náhodě a hodlá tuto verzi řádně otestovat, aby se neopakovaly problémy z minulých velkých aktualizací. Pokud se přeci jen nějaká chyba najde, Microsoft ji opraví desetinkovým patchem.

Vypuštěním jarní aktualizace do kanálu Release Preview zřejmě dojde k předčasnému uvolnění kanálu Fast Ring pro testování prvních sestavení chystané podzimní aktualizace. Ještě více napřed je kanál Skip Ahead, v němž je testována jarní aktualizace roku 2020.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. Karel Endler (neregistrovaný)

  Ehm, i ve Fast Ringu se má testovat jarní verze 2020. Očekává se, že podzimní update 2019 bude jen o drobných změnách, žádné překopávání jádra a pod.

 2. Daniel Stiegler

  „Ještě více napřed je kanál FAST AHEAD?“ Opravdu? Já bych řekl, že je to Skip Ahead ;).

 3. No nic. Jdu se obětovat a zkusím to nahodit 😄 Dám vědět, jak sviští.
  Akorát že mě desiny většinou valí OK. Bylo by fajn, kdyby dali feedback spíše ti, kterým to bude dělat chyby.

 4. PHiLiPZ (neregistrovaný)

  verim, ze bude rovnako uspesny ako jeho menovkyna na cele UK parlamentu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *