Windows 10 Creators Update bude možné s předstihem stáhnout již zítra

Microsoft v minulém týdnu vydal velkou jarní aktualizaci nazvanou Creators Update pro herní konzole Xbox One (více informací). Nyní jsou na řadě tablety a počítače, které získají stejně pojmenovanou aktualizaci 11. dubna skrze službu Windows Update. Nedočkavci si však budou moci update vyvolat již zítra.

ca

Ruční vyvolání aktualizace zpřístupní Microsoft oficiálně v nástroji Pomocník s aktualizací Windows 10, který je možné stáhnout z těchto stránek. Touto cestou bylo možné získat Creators Update již v minulém týdnu, jednalo se však o nefinální testovací sestavení pro Insidery, které Microsoft rychle stáhnul. Mezitím stihl ono testovací sestavení s číslem 15063 povýšit na setinkové verze 15063.11, .13 a .014, které mají ambice stát se těmi „ostrými“. Přestože Creators Update přináší do systému spoustu zajímavých novinek, doporučujeme s updatem vyčkat na 11. dubna.

https://www.youtube.com/watch?v=gfL6YdZtUok

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku