Domů » Bleskovky » Windows 10 Creators Update bude možné s předstihem stáhnout již zítra

Windows 10 Creators Update bude možné s předstihem stáhnout již zítra

Microsoft v minulém týdnu vydal velkou jarní aktualizaci nazvanou Creators Update pro herní konzole Xbox One (více informací). Nyní jsou na řadě tablety a počítače, které získají stejně pojmenovanou aktualizaci 11. dubna skrze službu Windows Update. Nedočkavci si však budou moci update vyvolat již zítra.

ca

Ruční vyvolání aktualizace zpřístupní Microsoft oficiálně v nástroji Pomocník s aktualizací Windows 10, který je možné stáhnout z těchto stránek. Touto cestou bylo možné získat Creators Update již v minulém týdnu, jednalo se však o nefinální testovací sestavení pro Insidery, které Microsoft rychle stáhnul. Mezitím stihl ono testovací sestavení s číslem 15063 povýšit na setinkové verze 15063.11, .13 a .014, které mají ambice stát se těmi „ostrými“. Přestože Creators Update přináší do systému spoustu zajímavých novinek, doporučujeme s updatem vyčkat na 11. dubna.

Windows 10 Creators Update Coming April 11

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

17 komentářů

  1. F kolik to zpustey ?

  2. Bude možné a nebo klasika – nebude mít člověk jinou možnost?

  3. V kolik to pude stahovat zatim nic nejde diky za info dik moc

  4. Kecy v klecy 5.dubna to půjde vyvolat tím nástrojem,kde tohle autoři berou?Max. tak dva dny předem – Nic víc…Nefunguje – Asi protože mám Pro..

  5. už stahuju

  6. Už mám stažený .iso soubor verze Windows 10 Home 1703 a udělal jsem čistou instalaci. Změny jsou vidět ve struktuře menu, více drobných nastavení. Chod systému je plynulý a po 18 hodině, kde jsem začal instalovat, neřeším žádné systémové problémy. Jen mi nejde aktivovat Zoner Photo Studio X. Nelze se spojit se serverem. Jinak zatím dobrý.

  7. Už mi to fachá na Surface. Ale.. Kde v p*deli je 3D scan ? Som sa tešil, v oktobri to prezentovali ako mega funkciu a po pol roku ju stale neuviedli…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).