Domů » Bleskovky » Wild Blood: Gameloft chystá novou akční pecku na Unreal Engine

Wild Blood: Gameloft chystá novou akční pecku na Unreal Engine

Gameloft připravuje novou akční hru s prvky RPG, která bude poustavena na Unreal Engine. Jak už trailer napovídá, titul nabídne kvalitní 3D grafiku, pestré herní lokace a spoustu typů herních nepřátel. Podle slov vývojářů bychom se finální verze hry měli dočkat v následujících týdnech, dostupná bude pro zařízení s Androidem a iOS.

Wild Blood - Teaser Trailer - iPhone/iPad/Android

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Grafika pekna ale samotna hra bude zas bezducha mlaticka

  2. No teda musím říct že podle toho videa to bude asi pěkná pecka, ještě ale uvidíme co si za to vývojáři řeknou !

  3. Jochen (neregistrovaný)

    Tohle prostě nemá smysl. Telefony jsou nejhorsi platforma na hry. Takova akce na telefonu fakt postrada pri ty sileny hratelnosti smysl. Jednoduchy chytry hry s napadem postaveny primo na tuhle platformu…zabava vysoka…hratelnost vynikajici…takovy angry birds jsou neprekonatelny z nejakyho duvodu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).