Domů » Bleskovky » Wikipad: 7″ herní tablet s Tegrou 3 jde do prodeje už 11. června za 250 USD

Wikipad: 7″ herní tablet s Tegrou 3 jde do prodeje už 11. června za 250 USD

Herní tablet, na který jsme se již dlouho těšili, konečně po mnoha odkladech a průtazích dorazí na pulty obchodů. Wikipad, jak zní název zařízení, bude na americkém trhu v prodeji od 11. června za 249 USD (zhruba 5 150 Kč bez DPH). O rozšíření nabídky do dalších zemí se více dozvíme na blížící se výstavě E3.

 

Wikipad disponuje hned několika vlastnostmi, které zpříjemní herní zážitek každého uživatele – zaprvé je to odnímatelný rám s hardwarovými tlačítky a analogovými páčkami, dále je to podpora PlayStation Mobile (je tedy možné hrát i certifikované hry od Sony) a nesmíme zapomenout ani na výkonný chipset NVidia Tegra 3, díky kerému je možné užívat si titulů z Tegra Zone.

Hands on with 7-inch tablet and joypad combo Wikipad - running Dead Trigger

Displej tabletu bude mít úhlopříčku sedm palců a rozlišení 1280 x 800 px, uvnitř nalezneme již zmíněný chipset Tegra 3 a 16 GB paměti. Wikipad bude mít podporu rozšíření paměti skrz microSD karty a pojede na Androidu ve verzi 4.1 „Jelly Bean“.

Miroslav Václavík

Diskuze k článku

  1. fore (neregistrovaný)

    Hraní na tomhle? Ne díky, na to mám když už notebook a nebo PC.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).