Domů » Bleskovky » WhatsApp míří na zápěstí: Na platformě Android Wear lze číst příchozí zprávy a odpovídat hlasem

WhatsApp míří na zápěstí: Na platformě Android Wear lze číst příchozí zprávy a odpovídat hlasem

Nositelné elektronice neuniknul ani multiplatformní konverzační nástroj WhatsApp, jehož poslední verze pro Android přináší podporu pro hodinky postavené právě na platformě Android Wear. Nejedná se pouze o zobrazování notifikací příchozích zpráv, ale o kompletní zprostředkování komunikace.

Zprávy lze na hodinkách číst v celé délce, v případě jejich většího množství je možné otevřít každou zvlášť. U skupinových konverzací je vždy vidět odesílatel, odpovědi na příchozí zprávy jsou realizovány hlasově. Update aplikace WhatsApp pro Android by měla dorazit každou chvíli do Play Store, nedočkaví zájemci si mohou stáhnout APK soubor přímo ze stránek WhatsAppu.

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

 1. Vojta (neregistrovaný)

  Tak nějak skrytě doufám, že by to mohlo značit i redesign do Materialu. Ale Whatsapp na design celkem kašle, takže asi nic nebude.

  • Vojta (neregistrovaný)

   Navíc ve spolupráci s Facebookem, který je známý tím, že jeho aplikace stojí za bačkoru.

  • lerion (neregistrovaný)

   Na WP WA celkem pěkně designové guidelines Modern UI respektuje. Otázkou bude, zda se to Facebook nepokusí změnit (viz. jejich příšerný Messenger…)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).