WebExpo Prague 2012 ve znamení networkingu

20. – 22. 9. 2012 se v Praze již popáté uskuteční WebExpo Prague – největší IT konference ve Střední Evropě, zaměřená na setkávání webových vývojářů, webdesignerů, online marketérů, obchodníků a podnikatelů. 

Zlatý hřebem letošního programu je řada význačných zahraničních řečníků.

Z hlavních hvězd jsou to Ash Maurya (USA) – Lean Startup guru, Aarron Walter (USA) – User Experience Leader z Mailchimp, Ben Kamens (USA) – hlavní vývojář Khan Academy a Alistair Croll (USA) – zakladatel Solve of Interesting. 

Jedním z hlavních témat a nosných myšlenek WebExpo Prague 2012 bude networking jehož cílem bude setkávání lidí během konference, navazování nových kontaktů, získávání příležitostí a propojování lidí a jejich schopností. K tomu budou sloužit diskuse o proběhlých přednáškách, meeting pointy s fontánami kávy a také Mini Barcamp, který umožní návštěvníkům konference zorganizovat si vlastní přednášku nebo diskuzi. 

blank 

Networking bude na konferenci rozvíjen a podporován v rámci samostatného konceptu Networ_king, který umožní sbírat kontakty s WebExpo vizitkami, využívat vlastního systému na vyhledávání kontaktů a také pomůže účastníkům konference se prezentovat pomocí osobního profilu. 

Hlavními partnery konference jsou Fakulta informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze, společnost Microsoft a společnost Seznam.cz

Dalšími partnery jsou Google, GoodData, Skype, GTS, H1.cz, FlexiBee, 42angels, Jan Melvil Publishing a Doubleshot

Mediálními partnery konference jsou Trend Marketing, Marketing & Media, Mediář, Tyinternety, Zive.cz, E15.cz, Český rozhlas, Rádio Česko, SmartMania, Světandroida, Zdroják, Aktuálně.cz, Centrum.cz, Mobilmania.cz, ComputerWorld, CIO Business World, PCWorld.cz, Strategie a Computer

Společnost WebExpo s.r.o. je inovačním clusterem ve vzdělávání webových profesionálů. Pořádá konferenci WebExpo Prague, která již pátým rokem přiváží hvězdy světového byznysu, designu a programování webu. Další aktivity společnosti WebExpo zahrnují školící program WebExpo Academy a podpora webových startupů pořádáním akceleračních a mentoringových akcí např. WebExpo Startup Camp.

Autor článku blank
Michal Javůrek

Kapitoly článku