Sledujte nás na YouTube

WC Guide: Průvodce veřejnými záchodky od Vodafonu

Znáte to všichni. Člověk si vyrazí na výlet do neprobádaného města, kochá se památkami, když tu náhle příroda zavolá. Díky českému Vodafonu už ale nebudete muset s rozepnutým poklopcem obcházet kolem křoví, jen aby vás náhodou nezahlédli kolemjdoucí. Nová aplikace WC Guide pro Android vám díky podpoře GPS lokalizace zobrazí nejbližší záchodek, ke kterému budete se skříženýma nohama schopni docupitat.

-

Pro vybíravé jedince je k dispozici i dělení podle ceny, tipu nebo dostupnosti. S rozhodnutím vám pomohou uživatelské recenze a svoji (ne)spokojenost můžete posléze vyjádřit i na Facebooku. Databáze bohužel zatím nepokrývá celou zemi, nejlépe zmapovaná je tradičně Praha a Brno.

Aplikaci WC Guide můžete zdarma stahovat z Android Marketu.

Miroslav Havlíček

5 komentářů

 1. Miky (neregistrovaný)

  Program je vážně skvělý.

 2. vacan (neregistrovaný)

  To by se hodilo i na iOs :)

 3. Miky (neregistrovaný)

  na iPAD by se mi to taky líbilo :o)

  • Miroslav Havlíček (neregistrovaný)

   Když už člověk vytáhne iPad, tak už pravděpodobně záchod našel. :-)

  • premikkoci (neregistrovaný)

   Miroslav Havlíček: já osobně používám iPad i venku, takže by se ta aplikace jistě hodila :)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *