Vyzkoušejte si zdarma Battlefield 2042. Otevřená beta klepe na dveře

battlefield 2042 9

Očekávaná střílečka Battlefield 2042 dorazí oproti původnímu plánu až 19. listopadu. K odkladu, avšak v tomto případě pouze internímu, došlo patrně i v případě otevřené betaverze hry. Právě na ni však hráči nebudou muset dlouho čekat. Časově omezená bezplatná ochutnávka odstartuje již příští týden, konkrétně 8. října. Majitelé předobjednávek si navíc zahrají s dvoudenním předstihem.

Věrní fanoušci si zahrají dříve

Majitelé předobjednávek a předplatitelé služeb EA Play a EA Play Pro se pustí do hraní už 6. října, přičemž veškerá herní data si budou moci předčasně stáhnout ještě o den dříve. Pro všechny ostatní beta odstartuje 8. října a potrvá dva dny do 10. října.

Tip: Do boje proti drogovým kartelům. Call of Duty se příští rok vrátí k sérii Modern Warfare

Pravidla jsou jednoduchá. Hru si budou moci vyzkoušet majitelé počítačů, PS4, PS5, Xboxu One či Xboxu Series X/S. K dispozici bude jediná mapa – Orbital – v režimu Conquest až pro 128 hráčů (v případě konzolí předchozí generace pouze pro 64 hráčů).

Battlefield 2042 | Open Beta Trailer

Při příležitosti oznámení otevřeného testování jsme se dočkali nové ukázky, v níž nechybějí dosud neviděné záběry přímo z hraní.

Hardwarové požadavky PC verze

battlefield 2042 hw

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku