Domů » Bleskovky » Vyzkoušejte si některé funkce z Galaxy S5 „nanečisto“ s novou aplikací pro Android

Vyzkoušejte si některé funkce z Galaxy S5 „nanečisto“ s novou aplikací pro Android

Samsung pokračuje ve vydávání svých „Experience“ aplikací, po Galaxy Note 3 Experience přichází na řadu Galaxy S5 Experience. Velikost aplikace je necelých 40 MB a určená je pro všechny telefony s Androidem. Zájemci a případní nedočkavci v ní najdou detailní popis všech funkcí a novinek, které Samsung Galaxy S5 nabídne.

 
Aplikace Galaxy S5 Experience

Hlavní nabídka je rozdělena do 6 záložek a postupně si v nich lze nastudovat informace o fotoaparátu, rychlém internetu, fitness funkcích, voděodolném těle či propojení s dalším příslušenstvím jako jsou hodinky Gear 2 či sportovní náramek Gear Fit.

Odkaz na Google Play

U většiny funkcí kromě obrázků najdete také praktické videoukázky. Připomínáme, že Galaxy S5 se na českém trhu začne prodávat 11. dubna za doporučenou koncovou cenu 18 490 Kč, některé e-shopy jej k předobjednávce nabízejí ještě o pár stokorun levněji.

Přemýšlíte o Galaxy S5? Mrkněte se, kde jej koupíte nejlevněji…

Podrobný videopohled na Galaxy S5

Samsung Galaxy S5: Podrobný videopohled

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. Připomínáme, že Galaxy S4 se na českém trhu….

    S4?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).