Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Vyzkoušejte Mi Control Center: notifikace a přepínače ve stylu iOS i na vašem Androidu

Vyzkoušejte Mi Control Center: notifikace a přepínače ve stylu iOS i na vašem Androidu

Nelíbí se vám na vašem telefonu s Androidem notifikační centrum s rychlými přepínači, které vám naservíroval výrobce zařízení? Pokud je vám bližší designový směr iOS od Apple nebo MIUI od Xiaomi, možná vás zaujme následující aplikace nazvaná Mi Control Center.

Mi Control Center

Notifikační centrum jako na iOS

Aplikace Mi Control Center umí kompletně změnit vzhled notifikačního centra a dodat mu nový, svěží design s rychlými animacemi. Možností nastavení je velká spousta – můžete mít například notifikace i přepínače pohromadě, nebo je rozdělit na dvě samostatné stránky, přičemž poté závisí na tom, kterou horní polovinu displeje využijete ke stažení roletky. Rozdělení působí více prakticky, neboť v základním nastavení jsou proužky notifikací i tlačítka přepínačů příliš velké.

U Mi Control Center si můžete nastavit barevnost jednotlivých prvků, tvar tlačítek přepínačů a jejich rozložení do matice, a spoustu dalších položek.

Spousta z nich je zdarma, za některé si však můžete připlatit – základní cena je 130 korun, avšak v prvních dvou dnech používání základní verze dostanete slevu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments