Domů » Bleskovky » Výsledky soutěže o držáky Brodit

Výsledky soutěže o držáky Brodit

V průběhu minulého týdne jste si na SmartManii mohli zahrát o tři sady držáků Brodit. Stačilo pouze odpovědět na jednoduché otázky a pak už jen vyčkat, zda se štěstí usměje právě na vás.

  

Ze správných odpovědí jsme nechali vygenerovat tři výherce, které bude společnost Sunnysoft s.r.o. kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem dohodnutí předání výhry.

Sadu Brodit vyhrávají: Dominik Juríček (dom.juricek@…), Roman Čapek (capekroman@…) a Martin Kejř (kejr.martin@…). Výhercům gratulujeme a teď můžeme slíbit, že si na SmartManii brzy budete moci zasoutěžit o další zajímavou techniku, která potěší zejména náruživé hráče, tak nás nezapomeňte sledovat.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

  1. Výhercom gratulujem… a zase nič… no možno nabudúce… :)

  2. Me by zajimalo, jestli sem aspon odpovedel spravne :-D

  3. někdy příštěee ……. :d

  4. Uf, škoda i úleva zároveň. Při představě, že budu zase rozebírat interiér… :D

  5. Pokinator (neregistrovaný)

    Mám radost, poprvé v životě jsem něco vyhrál :))

  6. Pokinator (neregistrovaný)

    Chci se zeptat vyhercu, jestli jim uz vyhra dorazila. Dekuji…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).