Domů » Bleskovky » Vyšla nová verze prohlížeče Opera Mini 7.0 pro Android

Vyšla nová verze prohlížeče Opera Mini 7.0 pro Android

Dnešním dnem dosáhla Opera Mini své finální verze 7.0 pro systém Android a uživatelé si ji tak mohou stáhnout jak na stránkách Opery, tak také na novém portálu Google Play. Podle informací má nová Opera přinést rychlejší prohlížení internetu a jemnější posun stránek pro ty, kteří by chtěli vyzkoušet nějakou alternativu k nativnímu prohlížeči Androidu. To vše za pomoci hardwarové akcelerace.

 

A v čem se tento prohlížeč liší od konkurence? Je to především způsobem, jakým se uživateli zobrazí načítaná stránka. Opera Mini 7 ji totiž „zkomprimuje, smrští a jinak celkově zmenší během jejího přijímání do telefonu“. Podle oficiálních informací se tak obsah stránek zredukuje až o 90 procent. Nejnovější verzi tohoto „nejrychlejšího prohlížeče pro Android“ si můžete stáhnout zde nebo na Google Play.

Richard Bláha

3 komentáře

  1. poterienko (neregistrovaný)

    Má něco navíc oproti Mini Next?

  2. Leonteen (neregistrovaný)

    Opera Mini Next byla betaverzí Opery Mini 7. Pokračuje dál, jako předvydání aktualizace k vyzkoušení.

  3. poterienko (neregistrovaný)

    Takže ve verzi Next budu mít vždy o update novější fce?

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *