Vyšla beta verze aplikace Skype pro Windows Phone

Ve Windows Phone Marketplace se po dlouhém čekání konečně objevil oficiální klient pro internetové volání Skype. Aplikace je stále ve fázi beta, nicméně výrobci ji již s pozitivním výsledkem otestovali na druhé generaci telefonů od Nokie, HTC i Samsungu a podle prvních ohlasů v diskuzích funguje rychle a stabilně i na ostatních zařízeních. Na druhou stranu je programu vytýkána absence Živé Dlaždice na hlavní obrazovce a notifikací při jeho uspání na pozadí. Jedná se ale teprve o testovací verzi, takže je možné, že se v této oblasti  ještě dočkáme nápravy.

Skype pro Windows Phone podporuje hlasové i videohovory a textovou komunikaci a je zatím oficiálně dostupný pouze skrze americký Marketplace. Finální verze má vyjít v dubnu. Hodí se také připomenout, že bychom se podle oficiálních zpráv měli s přichodem Apolla dočkat jeho plné integrace přímo do systému.

-

Zdroj: Skype

Miroslav Havlíček

8 komentářů

 1. streethawk (neregistrovaný)

  Ahojte, ja ho nemôžem nájsť na Marketplace…Prečo? Je to nejako obmedzené regionálne…

 2. rulezzzor (neregistrovaný)

  me to funguje, hec ;] omnia w

 3. Paulos (neregistrovaný)

  Nemám americké Live ID a přesto si můžu Skype stáhnout přes odkaz. Čili vypadá to, že aplikace pouze nebyla publikována, ale přesto je možné si ji stáhnout.

 4. m1k1 (neregistrovaný)

  zoznam nepodporovanych funkcii: [odkaz]

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *