Vyšel Prince of Persia: The Shadow and the Flame pro Android a iOS

Aktualizováno 25. července, 19:30

Prince of Persia The Shadow and The Flame je od dnešního dne k dispozici pro zařízení se systémy Android a iOS. Pro obě platformy je hra k dispozici za necelých 70 Kč, verze je společná jak pro telefony, tak i pro tablety.

- -

Původní text

Už od dubna letošního roku se na internetu objevovaly neurčité zprávy o tom, že Ubisoft chystá pro mobily nový spin-off své kultovní série Prince of Persia s podtitulem The Shadow and the Flame. Nyní už je všechno jisté a dokonce nám vývojáři oznámili datum vydání – hra pro iOS a Android vyjde 25. července.

blank 

Nový princ bude nepřímo navazovat na původní trilogii her, nepůjde tedy o žádný remake či port, jak je v těchto dobách oblíbené. Ovládání, hratelnost i grafika budou navrženy úplně od nuly a my se tedy můžeme těšit na zcela novou hru.

Prince of Persia: The Shadow and the Flame si pro nás připraví 15 rozličných úrovní, kde si na plošinkách vyzkoušíme všechny staré princovy triky. Pokrok se ale nezapře, u nového titulu se tak dočkáme hned 25 zbraní a samozřejmě nesmí chybět ani achievementy. Těšíte se? My v redakci velmi!

Autor článku blank
Miroslav Václavík

Kapitoly článku