Domů » Bleskovky » Vyšel Prince of Persia: The Shadow and the Flame pro Android a iOS

Vyšel Prince of Persia: The Shadow and the Flame pro Android a iOS

Aktualizováno 25. července, 19:30

Prince of Persia The Shadow and The Flame je od dnešního dne k dispozici pro zařízení se systémy Android a iOS. Pro obě platformy je hra k dispozici za necelých 70 Kč, verze je společná jak pro telefony, tak i pro tablety.

- -

Původní text

Už od dubna letošního roku se na internetu objevovaly neurčité zprávy o tom, že Ubisoft chystá pro mobily nový spin-off své kultovní série Prince of Persia s podtitulem The Shadow and the Flame. Nyní už je všechno jisté a dokonce nám vývojáři oznámili datum vydání – hra pro iOS a Android vyjde 25. července.

 

Nový princ bude nepřímo navazovat na původní trilogii her, nepůjde tedy o žádný remake či port, jak je v těchto dobách oblíbené. Ovládání, hratelnost i grafika budou navrženy úplně od nuly a my se tedy můžeme těšit na zcela novou hru.

Prince Of Persia - the shadow and the Flame Trailer [UK]

Prince of Persia: The Shadow and the Flame si pro nás připraví 15 rozličných úrovní, kde si na plošinkách vyzkoušíme všechny staré princovy triky. Pokrok se ale nezapře, u nového titulu se tak dočkáme hned 25 zbraní a samozřejmě nesmí chybět ani achievementy. Těšíte se? My v redakci velmi!

Miroslav Václavík

32 komentářů

 1. Neříkám, že si občas nějakou hru nezahraju, ale… No prostě jedu na WP8 :-)

 2. cena je fajn :)

 3. Neodpustím si… A WP zas nic.

 4. Já taky ne, rád bych klasického Prince z devadesátých let na WP, na iOS co vím je…proč to někdo neudělá, nebo napodobeninu?

 5. Ono vůbec s hrami na WP to zatím není valné, snad to bude otázka času…

 6. Uvá, tak tohle si zahraju rád. Sice nejsem fanouškem her, ale PoP1 jsem hrál v době, kdy jsem ještě chodil na základku, tak to si rád zavzpomínám :-)

 7. po grafické stránce jsem zklamaný, protože jsem čekla skutečně tu old school grafiku a né takové toto něco „mezi“…

  • stahni si z marketu emulátor myboy a toto: [odkaz]

  • tak nějak mě geekoviny přešly s WP i iOS… takže raději hotové hezké app.

  • To není žádná gekovina, stahnes emulátor, stahnes hru (můžeš i nechat v zip) otevreš emulátor otevreš v něm tu hru a hraješ. Je to plně plynulé se zvuky, vše jako by to bylo přímo pro android. Je tam milióny her a moc hezké a zdarma. Žádná reklama, nic. ;-) Zajímalo jesli jsou na iOS nebo WP alespoň nějaké emulatory. ;-)

  • Já jsem na androidu vyzkoušel snad všechny emulatory co jsou a ten my boy! (Game Boy Advanced emulátor) je alespoň na mém starém Desire S nejlepší. Dá se stáhnout i spousta titulu za které chtějí normálně docela dost peněz a přitom tohle je originál a zdarma. Třeba ten rayman mi přijde daleko lepší jak ten pro android a Mario originál pro android ani neexistuje. Tak že tak. ;-)

  • jesli tě to zajímá Koukni na mojí page: [odkaz] je tam o tom samostany článek kde jsem to rozebral. ;-)

  • díky za pěkný „návod“, avšak já jsem právě již spokojeným iOS uživatelem… Mé putování: WM->Andorid->WP->iOS :D

 8. s.s.rock

  Na WP store něco pod Gameboy vyhledávač našel, nemáš zkušenost zda něco vůbec chodí? zkouiším ale nedaří se a ROMku s PoP classic do takto uzavřeného ekosystému jakým WP jsou, těžko nějak dostanu….

 9. Našel jsem GBC Emulator, stahování ROMek by mělo podle screenu jít přímo z něj, ale program nemá možnost vyzkoušet, jen koupit…i když 21kačen zase není tak moc.

  • Bohužel s WP ti moc neprozradím, neměl jsem tu čest ho ještě ozkouset. Taková hloupá otázka, proč sis kupoval WP telefón když na něm chceš hrát hry a dobře víš ze v marketplace je to jak u vyžraného krámu??

 10. tAK NEJSEM NÁRUŽIVÝ HRÁČ, JEN OBČAS A SPÍŠ TY LOGICKÉ VÝBORNÁ JE TŘEBA MAGNETICS BALL A JÍ PODOBNÉ, PRINCE BYCH ALE BRAL….NO ZKUSÍM TEN EMULÁTOR, ROMKU TO CHCE MÍT NA SKYDRIVE NEBO ZADAT PŘÍMÝ ODKAZ, UŽ JSEM JI KOUPIL TAK UVIDÍM.

  • No v ale v gbc (game boy color) ti ten princ co jsem sem dával já určitě nepojede, ten je na game boy advanced. :-( jesli chceš hry na gbc tak ty máš tady většinou jsou černobílé ale i tak jsou dobré, zkus třeba mario land 2 nebo wario land. ;-)

 11. Na gameboyAdvanced, je v store VBA8, má možnost vyzkoušet jinak stojí asi 62kč, jestli to tu ROMku s princem načte nevím…ve zkušební verzi mi to nedovolí.

 12. Tak opravuji, ta ROMka s princem funguje i v režimu vyzkoušet, bez problémů to ze skydrive stáhne a je možno hrát paráda!

 13. No víš na odkazu k ROM pro emulátory, je spousta pecek co jsem miloval a třeba na iphone nikdy nevyšly, pro ten GBC Emulator co jsem včera koupil, je tam desert strike,princ taky, především cannon fodders a myslím že najdu spoustu dalších amigáckých či ataráckých pecek, je fajn že to tahají ze skydrive, ona je to taky jediná možnost.

 14. Tak ten placeny emulátor GameBoyAdvance, Romky z skydrive stáhne, jde v teto verzi jen dve, zkoušel jsem prince z tvého odkazu, ovládání v pohodě jen chraplavej zvuk…v placeny verzi možná pojede, nevím kde je problém.

  Druhy emulátor gameboy color, co jsem včera koupil, mam na skydrive asi pět Romek, pro gbc, ale stáhnout nejde ani jedna, nevím čím to je.

  • Hele a WP je tak zmaknutej ze na něj nejde nainstalovat ani žádný file expolorer, jako je např Total Commander a tak?? 8^o

  • Jinak na androidu v tom My Boy! To jde úplně perfektně a i se to dobře hraje, žádný trhaný zvuk všechno super. ;-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).