Domů » Bleskovky » Výrobci krytů prozrazují, jak bude zezadu vypadat LG V30

Výrobci krytů prozrazují, jak bude zezadu vypadat LG V30

Společnost LG přiveze na veletrh IFA svoji novou vlajkovou loď V30. Ta se má od svých předchůdců V10 a V20 lišit hned ve dvou aspektech – nedostane sekundární displej, a bude dostupná i v Evropě. Jak bude novinka vypadat, odhalují s předstihem výrobci příslušenství.

LG V30 bude standardním smartphonem, který si designově vezme nejvíce z úřadující vlajkové lodě G6. Zepředu můžeme očekávat podlouhlý šestipalcový FullVision displej vyrobený technologií OLED, zezadu nás pak čeká duální fotoaparát a čtečka otisků prstů. Oproti LG G6 nebude přisvětlovací LED umístěna mezi čočkami fotoaparátu, ale napravo od nich. Záda telefonu budou kovová, patrně bez uživatelského přístupu k akumulátoru.

LG V30 pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 835 za pomoci 4 GB RAM. Tyto údaje potvrdil benchmark GeekBench, kromě toho odhalil, že telefon bude pohánět Android ve verzi 7.1.2. LG V30 bude mít premiéru 31. srpna.

Datum představení LG V30 potvrzeno oficiální pozvánkou

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Martin P (neregistrovaný)

    A když se podíváte na geekbench tak tam není, což je zvláštní. Jinak u V30 bude přítomen laser-autofocus a záda budou ze skla jako G6. Jen doufám že LG použije všude GG5 a ne jako u G6 záda GG5, předek GG3, a kamera sklíčko GG4.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *