Domů » Bleskovky » Výroba iWatch byla odložena na listopad, tvrdí analytik

Výroba iWatch byla odložena na listopad, tvrdí analytik

První nositelná elektronika od Apple by měla přijít po letošních letních prázdninách, zahájení výroby bylo údajně plánováno na září. Analytik Ming-Chi Kuo, který je znám svými poměrně přesnými informacemi o budoucích plánech Apple, nyní zveřejnil zprávu, v níž upravuje svůj předchozí odhad na polovinu nebo konec listopadu.

  
Vzhled hodinek od Apple je velkou neznámou a tak si prozatím musíme vystačit s koncepty

Důvodem mají být nepředpokládané obtíže jak při kompletaci hardwaru, tak při ladění softwaru. Není se čemu divit, jedná se o první generaci a Apple si nesmí dovolit vypustit do světa produkt, který nevytvoří kýžený wow efekt. Od iWatch se očekává zakřivený AMOLED displej chráněný safírovým sklem, vysoká vodotěsnost a pochopitelně spousta senzorů sledujících aktivitu jejich nositele s propojením na Apple Health. 

    

V první vlně mají být vyrobeny tři miliony hodinek, což je o 40 % méně, než bylo původně předpokládáno. Jejich představení je očekáváno na říjnové konferenci společně s novou generací tabletů iPad.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Ja mam pocit, ze vyroba iWatch se neustale odklada a odklada uz docela hodne dlouhou dobu.

  2. a ja mam pocit ze maju daleko doelzitejsie zariadenia ktorym sa venuju nez nejake hodinky…to je nieco ako 7palcovy tablet, ludia si ho kupia ale revolucia to nebude..

  3. shepii (neregistrovaný)

    Já se musím vždycky jenom smát..:D Apple ještě ani nepotvrdil že bude nějaké hodinky vůbec vyrábět, natož že se budou jmenovat iWatch, a tady se už řeší kolik jich vyrobí, jak budou mít velky zahlý display, že mají spoždění vůči datu které nebylo potvrzeno atd, atd.. Kdy si vy spekulativní novináři dáte už pokoj.?:D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).