Výkonný Asus Transformer Pad se začal prodávat na českém trhu, jaká je cena?

Asus dnes uvedl na český trh Transformer Pad TF701T, novou generaci desetipalcového tabletu s Androidem 4.2 a odnímatelnou klávesnicí, která obsahuje vlastní baterii prodlužující výdrž zařízení až na 17 hodin. Tablet zaujme kovovým zpracováním, kvalitním IPS displejem a v neposlední řadě i výkonným čtyřjádrovým procesorem NVIDIA Tegra 4. Novinka se prodává včetně dokovací klávesnice za 12 990 Kč s DPH.

Rozlišení displeje s úhlopříčkou 10,1″ bje 2560 x 1600 bodů a jak jsme měli možnost se přesvědčit, obraz je skutečně velmi jemný. Usporný displej IGZO-TFT nabídne reprodukci širokého barevného gamutu, zatímco použitá technologie IPS je zárukou věrných barev, širokých pozorovacích úhlů a dobré viditelnosti i na přímém světle.

Zaujala nás také technologie Miracast, jež dokáže streamovat video z tabletu prostřednictvím WiFi do TV s vysokým rozlišením, zatímco pomocí HDMI připojení lze zobrazit obsah v rozlišení 4K na Ultra HD obrazovce. Nový Transformer Pad má ve výbavě přední 1,2megapixelový fotoparát pro videohovory a zadní 5megapixelový, který zvládne pořizovat snímky a zároveň natáčet videa v rozlišení fullHD (30 FPS).

Plnohodnotná klávesnice s velkým multidotykovým touchpadem a předinstalovaná aplikace Polaris Office umožní pohodlnou práci s dokumenty kompatibilními s kancelářskou sadou Microsoft Office. Dok je vybaven také portem USB 3.0 a slotem na SDXC karty, jenž doplňuje další slot na microSDXC karty obsažený přímo v tabletové části zařízení.

Michal Javůrek

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *