Vyhrajte iPhone 8: Vodafone spustil soutěž s měřením rychlosti

Český Vodafone před několika týdny získal již potřetí titul nejlepší datová a hlasová síť v nezávislém porovnání společnosti P3 communications. Kvůli tomuto úspěchu dnes spustil soutěž o iPhone 8, ve které se vše točí právě okolo rychlosti a datových přenosů. Jak zákazníci Vodafonu, tak zákazníci jiných operátorů mají od 12. června do 18. června 2018 možnost vyhrát iPhone 8 (edice Red, 64 GB). Stačí jednoduše změřit nejlepší rychlost nebo navštívit jednu z prodejen.

Zákazníci Vodafonu

Soutěžní úkol pro zákazníky Vodafonu se odehrává v aplikaci Můj Vodafone v sekci Více – Měření rychlosti – Historie měření. Soutěžící udělá snímek obrazovky s aktuálním datem měření s co nejvyšší rychlostí stahování dat na LTE a tuto fotku pak nahraje jako komentář soutěžního příspěvku.

Každé kolo je vyhlášeno soutěžním příspěvkem na facebookové stránce Vodafonu. Datum měření se musí shodovat s datem nahrání snímku na Facebook.

Soutěž o iPhone 8 – 1. den

Máme černé na bílém, že jsme nejlepší. A protože máme radost, rozdáme vám postupně 7 červených iPhonů 8 64GB.???? V appce Můj Vodafone zvolte v menu „Více“???? Vyberte Měření rychlosti a změřte, jak frčí naše síť ???? V „Historie měření“ udělejte screenshot a ten pošlete sem do komentáře???? Nejrychlejší naměřený údaj v daném dni vyhráváKompletní pravidla soutěže najdete na tam.je/pravidla-souteze-p3

Zveřejnil(a) Vodafone CZ dne 11. červen 2018

Výherce bude v každém kole vybrán na základě vloženého snímku obrazovky s nejvyšší rychlostí stahování dat. Pokud bude výsledek shodný u více nahraných snímků, rozhoduje vyšší rychlost nahrávání. Pokud bude výsledek shodný i nadále, rozhoduje dřívější datum nahrání snímku pod soutěžní příspěvek.

Jednotlivá soutěžní kola

 • 1. kolo: 12.6. od 8:00 do 23:59
 • 2. kolo: 13.6. od 8:00 do 23:59
 • 3. kolo: 14.6. od 8:00 do 23:59
 • 4. kolo: 15.6. od 8:00 do 23:59
 • 5. kolo: 16.6. od 8:00 do 23:59
 • 6. kolo: 17.6. od 8:00 do 23:59
 • 7. kolo: 18.6. od 8:00 do 23:59

Jak se zapojit do soutěže, když nemám aplikaci Můj Vodafone?

Aby si i zákazníci bez aplikace Můj Vodafone a zákazníci jiných operátorů mohli zasoutěžit a zároveň zkusit kvalitu sítě Vodafonu na „vlastní mobil“, mohou se soutěže také zúčastnit. Stačí navštívit jakoukoliv z Vodafone prodejen, otestovat rychlost naší sítě tam a následně vyplnit krátký dotazník s prodejcem.

Po skončení této soutěže, 18. června 2018, budou vylosováni dva výherci – jeden zákazník Vodafonu a jeden zákazník konkurence. Každý z nich získá výše zmíněný iPhone 8.

Podrobná pravidla soutěže jsou uveřejněna na stránkách Vodafonu.

Michal Javůrek

5 komentářů

 1. Roman (neregistrovaný)

  A jak to mají dělat lidi,kteří nemají facebook?Hlavně,že se řeší,kdo nemá app. Můj Vodafone.Asi to je jen pro lidi ,co mají fb….

 2. Ivan (neregistrovaný)

  Fakt to můžu vyhrát

 3. Martin (neregistrovaný)

  Já chci iPhone protože jchci na hra vat na tik tok sloumo

 4. Emil (neregistrovaný)

  15,08 mbits

 5. Emil (neregistrovaný)

  Chci vyhrát

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *