Domů » Články » Vyhrajte iPhone 8: Vodafone spustil soutěž s měřením rychlosti

Vyhrajte iPhone 8: Vodafone spustil soutěž s měřením rychlosti

Český Vodafone před několika týdny získal již potřetí titul nejlepší datová a hlasová síť v nezávislém porovnání společnosti P3 communications. Kvůli tomuto úspěchu dnes spustil soutěž o iPhone 8, ve které se vše točí právě okolo rychlosti a datových přenosů. Jak zákazníci Vodafonu, tak zákazníci jiných operátorů mají od 12. června do 18. června 2018 možnost vyhrát iPhone 8 (edice Red, 64 GB). Stačí jednoduše změřit nejlepší rychlost nebo navštívit jednu z prodejen.

Zákazníci Vodafonu

Soutěžní úkol pro zákazníky Vodafonu se odehrává v aplikaci Můj Vodafone v sekci Více – Měření rychlosti – Historie měření. Soutěžící udělá snímek obrazovky s aktuálním datem měření s co nejvyšší rychlostí stahování dat na LTE a tuto fotku pak nahraje jako komentář soutěžního příspěvku.

Každé kolo je vyhlášeno soutěžním příspěvkem na facebookové stránce Vodafonu. Datum měření se musí shodovat s datem nahrání snímku na Facebook.

https://www.facebook.com/vodafoneCZ/videos/10156578459171812/

Výherce bude v každém kole vybrán na základě vloženého snímku obrazovky s nejvyšší rychlostí stahování dat. Pokud bude výsledek shodný u více nahraných snímků, rozhoduje vyšší rychlost nahrávání. Pokud bude výsledek shodný i nadále, rozhoduje dřívější datum nahrání snímku pod soutěžní příspěvek.

Jednotlivá soutěžní kola

  • 1. kolo: 12.6. od 8:00 do 23:59
  • 2. kolo: 13.6. od 8:00 do 23:59
  • 3. kolo: 14.6. od 8:00 do 23:59
  • 4. kolo: 15.6. od 8:00 do 23:59
  • 5. kolo: 16.6. od 8:00 do 23:59
  • 6. kolo: 17.6. od 8:00 do 23:59
  • 7. kolo: 18.6. od 8:00 do 23:59

Jak se zapojit do soutěže, když nemám aplikaci Můj Vodafone?

Aby si i zákazníci bez aplikace Můj Vodafone a zákazníci jiných operátorů mohli zasoutěžit a zároveň zkusit kvalitu sítě Vodafonu na „vlastní mobil“, mohou se soutěže také zúčastnit. Stačí navštívit jakoukoliv z Vodafone prodejen, otestovat rychlost naší sítě tam a následně vyplnit krátký dotazník s prodejcem.

Po skončení této soutěže, 18. června 2018, budou vylosováni dva výherci – jeden zákazník Vodafonu a jeden zákazník konkurence. Každý z nich získá výše zmíněný iPhone 8.

Podrobná pravidla soutěže jsou uveřejněna na stránkách Vodafonu.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

  1. A jak to mají dělat lidi,kteří nemají facebook?Hlavně,že se řeší,kdo nemá app. Můj Vodafone.Asi to je jen pro lidi ,co mají fb….

  2. Fakt to můžu vyhrát

  3. Já chci iPhone protože jchci na hra vat na tik tok sloumo

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).