Domů » Články » Vyhlášení soutěže o chytré hodinky Huawei Watch GT 2

Vyhlášení soutěže o chytré hodinky Huawei Watch GT 2

Ve spolupráci s českým zastoupením společnosti Huawei jsme pro vás připravili druhou předvánoční soutěž. Tentokrát jste mohli vyhrát chytré hodinky Huawei Watch GT 2 v barvě Pebble Brown (46mm verze).

Soutěž o Huawei Watch GT2

Huawei Watch GT2 mají inovovaný vzhled s větším displejem a menšími rámečky okolo. Hodinky lákají na povedený AMOLED displeje s rozlišením 454 x 454 pixelů, úhlopříčkou 1,39″, s maximálním jasem 1000 nitů a Always-on režimem.

Huawei Watch GT 2 v barvě Pebble Brown
Huawei Watch GT 2 v barvě Pebble Brown s koženým řemínkem

Huawei Watch GT2 zvládnou monitorovat celkem 15 různých sportovních aktivit, kromě toho pohlídají i uživatelovo zdraví. Kromě obligátního měření kroků a tepové frekvence nabízejí i monitoring stresu. Mezi další funkce patří notifikace na události z vašeho smartphonu, barometr, kompas, předpověď počasí či chytrý budík.

NepřehlédněteHuawei Watch GT 2: pro sportovce i manažery [recenze]

Hodinky pohání čipset Kirin A1, který podporuje nejnovější verzi Bluetooth 5.1 s dosahem až 150 metrů; na tuto vzdálenost lze dokonce spojit hovor, neboť hodinky obsahují jak mikrofon, tak reproduktor. Dokonce z nich lze nahlas poslouchat hudba, uvnitř se nachází paměť zhruba na 500 hudebních skladeb.

Huawei Watch GT 2 9
Na venkovním světle je displej dobře viditelný (fotografie z naší recenze)

Huawei se chlubí, že Watch GT2 vydrží nabité až dva týdny, při kontinuálním použití GPS je výdrž 30 hodin, hudbu lze přehrávat až 24 hodin. V prostředí hodinek bude možné vybrat z obrovského množství ciferníků. Nezapomnělo se ani na voděodolné tělo.

A co musíte udělat, abyste chytré hodinky získali? Stačí jen správně odpovědět na připravené soutěžní otázky a doufat, že se štěstí usměje právě na vás. Huawei Watch GT 2 získá ten výherce, jehož správná odpověď dorazí 999. v pořadí. Tak co, jdete do toho? Pro jednoho z vás budeme mít příjemný předvánoční dárek (výhru odešleme tak, aby vám stihla dorazit ještě před Vánocemi).

Aktualizováno 5. prosince

Soutěž již byla ukončena. Výhercem hodinek se stává Roman Slížek, kterému gratulujeme!

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.