Domů » Bleskovky » Vyhlášení výsledků soutěže o tři smartphony Nokia 7.2

Vyhlášení výsledků soutěže o tři smartphony Nokia 7.2

Sedmé kolo naší narozeninové soutěže je za námi. Tentokrát jste mohli soutěžit o tři smartphony Nokia 7.2 v zelené barvě Cyan Green.

Nokia 7 2
Nokia 7.2

Abyste jeden z těchto dobře vybavených smartphonů získali, bylo nutné správně odpovědět na připravené soutěžní otázky, a také samozřejmě mít trochu štěstí. Nebudeme vás dlouho napínat, zde je seznam výherců:

 • Roman Vojtek
 • Jakub Winkler
 • Tomáš Janíček

Výhercům gratulujeme! A že jste nevyhráli? Nevěšte hlavu. Naše narozeninová soutěž bude v příštím týdnu pokračovat a opět budeme moci vyhrát hodnotné ceny – od smartphonů po nejrůznější příslušenství, tak nás nezapomeňte sledovat.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

 1. Zapšklej Dědek

  Tak doufám ,že to nevyhrál Lukas71,skylark nebo qam

  • Ať is vyhraje kdokoliv, já svoje personálie za malou naději na výhru nerozdávám.

  • Já se tu soutěží nikdy neúčastním. takže můžeš být v klidu. Vždycky to vyhrají nikomu neznámá jména a vždy to ve mě vzbuzovalo spoustu otázek tyhle „losování“. Tím ale nikoho neosočuji, jen konstatuji.

  • Zapšklej Dědek

   tak oni losují pravá jména myslíš, že se hraje pod našemi nicky.zamysli se trošku ty neznámé jméno !!

  • A co to mění na tom, že u toho jména můžou uvést nick? Myslím, že i samotní výherci by možná raději byli vylosovaní pod nickem, než zde mít vyvěšené svoje jméno… Jenže to by musela mít smartmania jednotnou registraci pro každého a ne plno anonymních „hostů“ typu zapšklejděda. Následně se stejně s každým musí spojit mailem, kde se může doladit jméno, adresu atd.
   Za druhé – ať třeba instagramové losovaní, losování na streamech apod. – je dneska moderní aspoň ukázat průběh losování, třeba na těch sociálních sítích. Použít stránky typu random.org, kde vylosuji pořadí výherců, následně je vyberu z databáze a ukážu jejich jména, to vše hodím na video a dám na sociální sítě. Tak těžké to není, takhle se to dělá všude, kde se něco losuje. Takhle sem plácnout tři výherní jména je prostě zvláštní, ale jak říkám, nikoho nenapadám, jen zdůvodňuji, proč se toho neučástním.

  • Jednou jsem vyhrála mobil pro bráchu zde na SMARTmanii (o týden později na jiném portálu pro sebe), takže si nemyslím, že by to měl být podvod, ale je fakt, že čím dál více firem se snaží ukázat transparentnost losování různými streamy apod. :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).