Domů » Bleskovky » Vyhlášení výherců o 5 licencí navigace Dynavix Česká republika

Vyhlášení výherců o 5 licencí navigace Dynavix Česká republika

Během víkendu jste si na SmartManii mohli zahrát o pět licencí na navigační software Dynavix Česká republika pro platformu iOS. Redeem kódy pro bezplatné stažení z App Store byly výhercům odeslány před několika okamžiky – všem děkujeme za účast a výhercům gratulujeme. A pokud jste nevyhráli zrovna vy, nemusíte smutnit, na SmartManii aktuálně běží nová soutěž o tablet Vodafone Smart Tab 10.

Výherci

Petr Hořčica
Petr Maryška
David Doležal
Michal Bauer
Michal Bartuš


- - -

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

  1. diky :) takze som sa trafil? :)

    • akurat, ze ten kod mi nechce akceptovat, ukazuje, ze uz vyprsal…

    • Už to řeším i s ostatními výherci. Vypadá to, že jsme dostali starší kódy. Zítra zavolám do Dynavixu a přes e-mail zašlu nové :) Díky za trpělivost.

    • v pohode :) popravde, vyhra ma potesila. sice na tu navigaciu boli aj negstiva, ale snad ju tvorcovia casom upravia k dokonalosti :)

  2. Nové kódy odeslány, fungují bez problémů :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).