Vyhlášení soutěže: Smartphone HTC One získává…

Od 17. května jste na SmartManii mohli soutěžit o výkonný smartphone HTC One s fullHD displejem, který do soutěže věnoval internetový obchod Smarty.cz. Zúčastnit se mohl každý, kdo správně odpověděl na tři jednoduché otázky a především byl nejblíže číslu z naší tipovací otázky (kolik čtenářů navštíví náš portál v pondělí 20. května?).

A právě tipovací otázka v případě správných odpovědí rozhodovala. Správný tip byl 20 785 čtenářů a jako první nám toto číslo přišlo hned druhý den po zahájení soutěže (18. května v 10:59) od čtenářky Michaely.

HTC One získává Michaela Kalinová, které tímto gratulujeme a doufáme, že ji výhra udělá radost.

2. cenu, externí battery pack s kapacitou 3000 mAh od HTC získává Michal Kinzl a 3. cenu v podobě navigačního software Sygic pro Android získává Jan Nachtigal. Všem výhercům gratulujeme a budeme je kontaktovat na e-mailové adrese za účelem získání adresy pro zaslání výhry.

 
Návštěvnost v pondělí 20. května podle Google Analytics

A že jste nevyhráli zrovna vy? Nezoufejte. Aktuálně soutěžíme o dva kusy Samsungu Galaxy S4, tak se nezapomeňte zapojit a třeba se štěstí usměje právě na vás.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku