TOPlist

Vyhlášení soutěže: Motorolu edge 20 a čističku vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro vyhrávají…

800 600 Motorola Edge 20

Na začátku minulého týdne jsme spustili zcela nový design webu SMARTmania.cz a při této příležitosti jsme si pro vás připravili týden plný soutěží. Každý den jste se mohli zapojit a vyhrát atraktivní ceny v podobě smartphonů a dalšího příslušenství. Dohromady jsme společně s našimi partnery rozdali výhry v hodnotě téměř 60 tisíc korun.

Poslední dvě soutěže letošního roku – o smartphone Motorola edge 20 a čističku vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro už byly také ukončeny a my pro vás máme jména výherců.

Soutěže o Motorolu edge 20 se celkem zúčastnilo 2147 čtenářů, z nichž generátor vybral jednoho šťastlivce. Nebudeme vás dlouho napínat, zde je jeho jméno:

  • Smartphone Motorola edge 20 v nově uvedené barvě Frosted Emerald (8 GB RAM/128 GB paměti) vyhrává Petr Salava (@salavapetr)

Do soutěže o čističku vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro (velikost M) se zapojilo celkem 875 čtenářů, ze kterých generátor jako výherce označil:

  • Jitka Bandžalová (bendazalovajitka@****.cz)
tesla smart air purifier
Tesla Smart Air Purifier Pro

Oběma výhercům gratulujeme – během dnešního dne je budeme kontaktovat na poskytnutých e-mailových adresách za účelem získání adresy pro zaslání výhry.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku