Domů » Články » Vyhlášení soutěže: Honor 20 Pro získává… (+ 10% sleva pro všechny čtenáře)

Vyhlášení soutěže: Honor 20 Pro získává… (+ 10% sleva pro všechny čtenáře)

V uplynulých dvou týdnech jste na našem webu mohli soutěžit o skvěle vybavený smartphone Honor 20 Pro v exkluzivní barevné variantě Icelandic Frost. Tuto soutěž jsme pro vás připravili ve spolupráci se společností Mobil Pohotovost. Soutěžní úkol tentokrát nebyl nikterak složitý – stačilo být pouze trochu kreativní a na svůj Instagram nahrát libovolnou fotografii na téma podzimu a podzimní přírody.

Honor 20 Pro Icelandic Frost 4
Honor 20 Pro v nové barvě Icelandic Frost získává…

Ze všech soutěžních fotografií, které jste na Instagram nahráli pod hashtagem #chciHonor jsme společně se zástupci společnosti Mobil Pohotovost vybrali výherce. Tím se stala Nicole Marková s touto soutěžní fotografií:

Společnost Mobil Pohotovost do soutěže věnovala ještě druhou cenu v podobě chytrého fitness náramku Honor Band 5. Ten získává uživatel s přezdívkou @druhe.ja a touto soutěžní fotografií:

10% sleva na Honor 20 Pro pro všechny čtenáře

Výhercům gratulujeme! Pro všechny soutěžící i čtenáře, na které se neusmálo štěstí, nabízíme skvělou 10% slevu na smartphone Honor 20 Pro u Mobil Pohotovosti. Do objednávkového formuláře stačí zadat speciální kód smarthonor, který vám cenu smartphonu sníží z 12 990 Kč na příjemných 11 691 Kč. Objednat si jej můžete zde. Akce je časově omezená do 12. listopadu a platí na všechny barevné varianty. S nákupem tedy doporučujeme příliš neotálet.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments