Domů » Články » Vyhlášení soutěže: Honor 20 Pro získává… (+ 10% sleva pro všechny čtenáře)

Vyhlášení soutěže: Honor 20 Pro získává… (+ 10% sleva pro všechny čtenáře)

V uplynulých dvou týdnech jste na našem webu mohli soutěžit o skvěle vybavený smartphone Honor 20 Pro v exkluzivní barevné variantě Icelandic Frost. Tuto soutěž jsme pro vás připravili ve spolupráci se společností Mobil Pohotovost. Soutěžní úkol tentokrát nebyl nikterak složitý – stačilo být pouze trochu kreativní a na svůj Instagram nahrát libovolnou fotografii na téma podzimu a podzimní přírody.

Honor 20 Pro Icelandic Frost 4
Honor 20 Pro v nové barvě Icelandic Frost získává…

Ze všech soutěžních fotografií, které jste na Instagram nahráli pod hashtagem #chciHonor jsme společně se zástupci společnosti Mobil Pohotovost vybrali výherce. Tím se stala Nicole Marková s touto soutěžní fotografií:

Společnost Mobil Pohotovost do soutěže věnovala ještě druhou cenu v podobě chytrého fitness náramku Honor Band 5. Ten získává uživatel s přezdívkou @druhe.ja a touto soutěžní fotografií:

10% sleva na Honor 20 Pro pro všechny čtenáře

Výhercům gratulujeme! Pro všechny soutěžící i čtenáře, na které se neusmálo štěstí, nabízíme skvělou 10% slevu na smartphone Honor 20 Pro u Mobil Pohotovosti. Do objednávkového formuláře stačí zadat speciální kód smarthonor, který vám cenu smartphonu sníží z 12 990 Kč na příjemných 11 691 Kč. Objednat si jej můžete zde. Akce je časově omezená do 12. listopadu a platí na všechny barevné varianty. S nákupem tedy doporučujeme příliš neotálet.


Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
XD
Anonym
XD

Já si radši počkám na 13. na Black Friday až bude Honor 20 Pro za 10500 :D :D :D
Ale pššt. odě mě to nevíte.

_qam_
Uživatel
_qam_

Asi by jsme se bez téhle informace všichni obešli.

QWERTZ
Anonym
QWERTZ

*bychom jsi chtěl napsat

_qam_
Uživatel
_qam_

nechtěl

Michal
Anonym
Michal

By jsme, to Český jazyk nezná, jedná se o tzv. hyperkorektní tvar. Tak že jedině bychom, možné je taky napsat bysme.

Carda
Anonym
Carda

Gratuluji užívej si nudli s dírou a smensovacími kulatými rohy displeje :-D

Petr
Anonym
Petr

Vsichni si uzivaji, jen tobe hrabe a mas makoici plnou nudli. Takze tobe gratulace, desetinasobna.

Carda
Anonym
Carda

Já jen zůstávám věrný pravému velkému displeji bez vad jako je díra nebo výřez a zakulacené rohy.

Carda
Anonym
Carda

Ale pořád má větší displej jak ten tvůj rádoby moderní a to už něco znamená a rozhodně opodstatnění je zapomínáš že 16:9 obsah je všude až na filmy tedy.

J.P.
Anonym
J.P.

Gratuluji všem i když to druhé místo moc nechápu…čekal bych foto v podzimní přírodě než vyskládaných pár listů někde na stole. Ale chápu, že vybrat dvě z tolika pěkných fotek není lehký ;-)