Domů » Bleskovky » Výherce jednoho z prvních kusů smartphonu OnePlus One v krabičce čekalo nepříjemné překvapení

Výherce jednoho z prvních kusů smartphonu OnePlus One v krabičce čekalo nepříjemné překvapení

Společnost OnePlus připravila při příležitosti představení svého modelu One speciální akci Smash the Past, ve které měla stovka nejrychlejších uživatelů, kteří natočili na video destrukci svého současného telefonu, šanci získat OnePlus One za pouhý jeden dolar. Právě v těchto dnech tito šťastlivci dostávají balíčky, které mají obsahovat vysněný telefon, který se chlubí nekompromisním poměrem ceny a výkonu.

Mezi jednoho z výherců patřil i Ital s přezdívkou MadZ, který se unboxing telefonu rozhodl natočit na video, protože mu krabička přišla až podezřele moc lehká. A jak to celé dopadlo? Podívejte se sami.

SOLVED (new video!) Unboxing OnePlus One - 1 of 10

Aktualizováno: Autor původní video označil jako soukromé a již tedy není dostupné. Nepodařilo se nám ani dohledat žádný mirror. V původním videu jste však mohli vidět rozbalení krabičky, ve které se překvapivě nenacházelo vůbec nic, pouze jeden malý letáček od OnePlus. Autor však před několika okamžiky nahrál nové video, ve kterém objasňuje, co se vlastně stalo. Telefon mu údajně odcizil přímo zaměstnanec přepravní společnosti.

OnePlus answered fast!!

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

10 komentářů

 1. „Toto video je soukromé“.

  To je opravdu nepříjemné překvapení v krabičce :-P

  • Michal Javůrek

   Ještě včera večer video fungovalo, přes jej ale autor změnil na „soukromé“ a nahrál nové video, ve kterém situaci objasňuje.

 2. Chlapík video stiahol, tu je dôvod:

  [odkaz]

 3. eLzyx (neregistrovaný)

  někde jsem zaslechl, že přijde jen telefon v bublinkatém igelitu. Bez příslušenství. A ani není přednabitý, takže se ještě klepete, jestli Vám neposlali maketu.

 4. Kolousek001 (neregistrovaný)

  Radši si koupím Nokii, ehm teda Microsoft mobile

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).