Domů » Bleskovky » Vydání finální verze iOS 7.1 je na spadnutí, dočkat bychom se měli každým dnem

Vydání finální verze iOS 7.1 je na spadnutí, dočkat bychom se měli každým dnem

Vypadá to, že vydání finální verze systému iOS 7.1 je na spadnutí a uživatelé jablečných zařízení by se měli dočkat každým dnem. Apple totiž 11. března v texaském Austinu pořádá další iTunes Festival, který chce živě streamovat prostřednictvím vlastní aplikace. Známý Apple bloger John Gruber prozradil, že tato aplikace ke svému spuštění vyžaduje právě iOS ve verzi 7.1, což dává tušit, že se nejen samotná aplikace, ale především i update iOS objeví během několika následujících dnů.

Na redakčním iPadu jsme testovali všechny beta verze iOS 7.1 a se současnou betou č. 5 už se systém jeví jako velmi stabilní; vydání finální verze by tak nemělo nic ohrozit a jakmile ji Apple uvolní, budeme vás o tom informovat.


Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
lofwyr
Uživatel
lofwyr

Už aby to bylo..

weth
Uživatel
weth

Doufam ze bude pravda to, co se driv proslychalo – zrychleni reakci na iP4…

_iNTERFACE
Uživatel
_iNTERFACE

vsak je toho plny youtube…myslim ze kazdy sa moze tesit..ak nie zrychlenie(4,4s), ak apson potrebne zmeny v dizajne…

Miroku4chan
Uživatel
Miroku4chan

Takže se nakonec ukázalo, že se pan bloger tentokrát sekl, neboť ta appka iOS 7.1 nevyžaduje. Tím pádem je datum vydání opět ve hvězdách, resp. mluví se o konci měsíce.