Domů » Bleskovky » Vydání finální verze iOS 7.1 je na spadnutí, dočkat bychom se měli každým dnem

Vydání finální verze iOS 7.1 je na spadnutí, dočkat bychom se měli každým dnem

Vypadá to, že vydání finální verze systému iOS 7.1 je na spadnutí a uživatelé jablečných zařízení by se měli dočkat každým dnem. Apple totiž 11. března v texaském Austinu pořádá další iTunes Festival, který chce živě streamovat prostřednictvím vlastní aplikace. Známý Apple bloger John Gruber prozradil, že tato aplikace ke svému spuštění vyžaduje právě iOS ve verzi 7.1, což dává tušit, že se nejen samotná aplikace, ale především i update iOS objeví během několika následujících dnů.

Na redakčním iPadu jsme testovali všechny beta verze iOS 7.1 a se současnou betou č. 5 už se systém jeví jako velmi stabilní; vydání finální verze by tak nemělo nic ohrozit a jakmile ji Apple uvolní, budeme vás o tom informovat.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

  1. Už aby to bylo..

  2. Doufam ze bude pravda to, co se driv proslychalo – zrychleni reakci na iP4…

    • vsak je toho plny youtube…myslim ze kazdy sa moze tesit..ak nie zrychlenie(4,4s), ak apson potrebne zmeny v dizajne…

  3. Takže se nakonec ukázalo, že se pan bloger tentokrát sekl, neboť ta appka iOS 7.1 nevyžaduje. Tím pádem je datum vydání opět ve hvězdách, resp. mluví se o konci měsíce.

  4. Take cekam netrpelive kdy 7.1 vyjde na ipad mini je 7.0.6 v pohode ale misty se to skube, dle ohlasu z pouzivani beta 7.1 to bude po aktualizaci jiz v poradku a system plynuly tak jako v pripade 6ky

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).