Domů » Články » Vybíráme pro čtenáře: Pět kvalitních freeware her pro Windows Phone

Vybíráme pro čtenáře: Pět kvalitních freeware her pro Windows Phone

Ve třetím díle našeho seriálu se zaměříme na dalších pět kvalitních freeware her pro platformu Windows Phone, které si můžete zahrát bez nutnosti útraty jediné koruny.

Platforma Windows Phone již dlouhou dobu nabízí dostatečné množství aplikací a her a konečně se vymanila z dalšího problému, který ji podkopával nohy. Windows Phone Store nabízí v současné době mnoho zajímavých herních titulů a v tomto seriálu se zaměříme na kvalitní freeware hry, které by vás rozhodně neměly minout. V dnešním díle s pořadovým číslem dvě opět doporučujeme ty nejzajímavější tituly z nepřeberného množství free her.

Ice Age Village

Platforma: Windows Phone 8
Velikost: 73 MB

  

Gameloft nabízí pro Windows Phone zajímavou a především zábavnou hru Ice Age Village. Tuto simulační strategii (podobná např. „Zoo Tycon“), která vyniká snadným ovládáním a dobrou (nikoli perfektní) grafikou, mohu doporučit všem, kteří nechtějí hrát hru několik málo chvil a mít ji hned dohranou.

Odkaz na WP katalog

Six-Guns

Platforma: Windows Phone 8
Velikost: 436 MB

  

Skvělou herní záležitostí je westernová akční pecka Six-Guns (opět Gameloft), kde v roli kovboje musíte v rozlehlé Arizoně bojovat nejen proti ostatním pistolníkům, ale také proti nadpřirozeným bytostem, které často dokáží pěkně potrápit. Hra vyniká perfektní hratelností, grafickým zpracováním a herními možnostmi. Jednoznačně patří mezi nejlepší tituly, které jsou nabízeny zdarma. Upozorňujeme, že uživatelé si stěžují na nekvalitní multiplayer.

Odkaz na WP katalog

Temple Run

Platforma: Windows Phone 8
Velikost: 1. díl – 21 MB

  

Temple Run. Hra, o které byla malá zmínka už v minulém díle. Tato úspěšná hra vyniká především svojí hratelností. V roli, vámi vybrané, postavy musíte utéci před opičími démony, neboť jste jim ukradl z chrámu vzácný artefakt, který chtějí zpět. Útěk však lehký rozhodně není.

Ve Store se nachází i další dvě pokračování. Zejména třetí díl s přídomkem OZ je skutečnou lahůdkou a přestože je placený, tak se jeho koupě rozhodně vyplatí.

Odkaz na WP katalog

AE 3D Motor & AE 3D Moto – The Lost City

Platforma: Windows Phone 8, Windows Phone 7,5
Velikost 1. dílu: 17 MB
Velikost 2. dílu: 43 MB

  

Vydavatelství AE Mobilo přišlo se skvělou závodní hrou, kde je vaším úkolem dojet s motocyklem do největší vzdálenosti, aniž byste havarovali. Hra je velmi návyková a díky jejímu úspěchu byl vydán i druhý díl s podtitulem „The Lost City“, který na stejné bázi nabízí více herních možností a bonusů, vylepšené grafické detaily a modernější vzhled. Pro fanoušky motorových sportů je tato hra povinností!

Odkaz na WP katalog Odkaz na WP katalog
1. díl / 2. díl

Real Football 2013

Platforma: Windows Phone 8
Velikost: 809 MB

  

Dnešní díl uzavřeme sportovní peckou. Fotbalový titul Real Football 2013 se řadí mezi nejúspěšnější tituly ve Store a není se čemu divit. Hra překvapí skvělým ovládáním a nádherným grafickým zpracováním, které potěší každého fotbalového fanouška.

Odkaz na WP katalog

František Šafr

Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments