Domů » Články » Vybíráme pro čtenáře: Pět kvalitních freeware her pro Windows Phone

Vybíráme pro čtenáře: Pět kvalitních freeware her pro Windows Phone

V druhém díle našeho seriálu se zaměříme na dalších pět kvalitních freeware her pro platformu Windows Phone, které si můžete zahrát bez nutnosti útraty jediné koruny.

Platforma Windows Phone již dlouhou dobu nabízí dostatečné množství aplikací a her a konečně se vymanila z dalšího problému, který ji podkopával nohy. Windows Phone Store nabízí v současné době mnoho zajímavých herních titulů a v tomto seriálu se zaměříme na kvalitní freeware hry, které by vás rozhodně neměly minout. V dnešním díle s pořadovým číslem dvě opět doporučujeme ty nejzajímavější tituly z nepřeberného množství free her.

Soulcraft

Platforma: Windows Phone 8
Velikost: 119 MB

RPG hru Soulcraft připravilo pro WP8 vydavatelství MobileBits GmbH a má se skutečně čím chlubit. Tato akční záležitost patří mezi to nejlepší, co se dá ve Store pořídit zdarma. Hra vyniká perfektní hratelností a skvělým grafickým zpracováním.

Odkaz na WP katalog

Save The Roundy

Platforma: Windows Phone 8, Windows Phone 7,5
Velikost: 21 MB

  

Další skvělá hra zdarma je „Save The Roundy“. V tomto, dnes již poměrně starším titulu, je vaším úkolem zničit stavby a dostat tak zvířátka v kleci na zem. Přestože hra vypadá na první pohled poměrně jednoduše, tak věřte, že dokáže velmi potrápit vaše mozkové závity.

Odkaz na WP katalog

Bubble Birds 1 & 2

Platforma: Windows Phone 8, Windows Phone 7,5
Velikost: 1. díl – 5 MB
Velikost: 2. díl – 13 MB

  

Další zábavnou a oddechovou hrou je variace na klasickou hru „Bubble Shotter“,ve které střílíte na ptáčky podle jejich zbarvení. Spolu s prvním dílem doporučujeme i díl druhý, který navíc nabízí herní bonusy, které vám pomohou k lepším výsledkům. Na druhou stranu je hra také o něco složitější.

Odkaz na WP katalog
1. díl

Odkaz na WP katalog
2. díl

Archer

Platforma: Windows Phone 8, Windows Phone 7,5
Velikost: 18 MB

  

Vydavatelství Lucky Game přišlo se sportovní hrou, kde je vaším úkolem střílet šípy na cíl. Hra se hraje velmi příjemně a pro fanoušky tohoto sportu se může stát snadno návykovou.

Odkaz na WP katalog

Rule the Kingdom

Platforma: Windows Phone 8
Velikost: 74 MB

  

Dnešní díl jsme začali RPG hrou a ve stejném duchu jej také zakončíme. Výpravnou hru Rule the Kingdom si užijí nejen fanoušci RPG, ale také výpravných strategií. Náplň hry je jednoduchá: Vybavte svou postavu, vycvičte armádu, se kterou půjdete do boje a starejte se o své území. Hra opět vyniká skvělou hratelností a příjemným zpracováním.

Odkaz na WP katalog

František Šafr

11 komentářů

 1. Soulcraft je super hra, jen škoda, že kvůli ní zamrzává telefon a je nutný trojhmat..

 2. Teď jsem ho asi hodinu hrál a v pohodě.. Lumia 920

 3. longi (neregistrovaný)

  Soulcraft mi neustale zamrza, dakedy okamzite a dakedy to potrva aj hodinu dokial zamrzne.

  • František Šafr

   Já hru pouze zkoušel a jela bez problémů, ale to bylo v rámci několika minut, tak je možné, že jsem si toho nestačil vsimnout. Na zahraničních diskuzích jsem také četl, že s touto hrou mají někteří uživatelé problémy.

 4. joztar (neregistrovaný)

  Ano soulcraft mrzne aj na mojej L920 … ovsem L920 obecne mrzne pri hrach … aspon ta moja je blbe ze nokia a ani microsoft si to neprizna a nevydaju na to update …

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).