Domů » Bleskovky » Vodafone zdvojnásobuje objem dat u neomezeného tarifu: Zákazník dostane 1,2 GB

Vodafone zdvojnásobuje objem dat u neomezeného tarifu: Zákazník dostane 1,2 GB

Vodafone od dnešního dne navyšuje u tarifu Neomezené volání do všech sítí objem dat z původních 600 MB na 1,2 GB. Stávajícím zákazníkům bude objem navýšen automaticky. Vodafone tak zřejmě reaguje na nedávné navýšení datového limitu u T-Mobile, který limit zvedl z 1 GB na 1,5 GB.

Cena tarifu zůstává stejná; zákazník, který uzavře smlouvu na 24 měsíců, zaplatí 691 Kč a zákazník, který bude chtít tarif využívat bez úvazku, zaplatí 901 Kč/měsíc. Noví zákazníci si tarif s vyšším objemem dat budou moci pořídit od 1. května. Stávajícím zákazníkům, kteří využívají tarif Neomezené volání do všech sítí už nyní, bude navýšení provedeno automaticky.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

 1. fore (neregistrovaný)

  A vodafon má rázem nejvýhodnější neomezenej tarif…co udělají ostatní ? Zase dorovnají ? To asi ne….

  • Predseda3D (neregistrovaný)

   To záleží od pohledu. Při úvazku na 24 měsíců je nejvýhodnější, ale pokud se člověk nechce vázat, tak je nejvíce nevýhodný. :-)

 2. Ze by po tolika letech zablesk konkurence a trhu? Doufejme, ze se to prenese i do sektoru s mensi spotrebou a nejlepe stejnou rychlosti reakce ostatnich oligopolistu.

 3. Jo, tohle už mi dává smysl..

 4. Dr. foot (neregistrovaný)

  U VF prej dostanete ještě 20% slevu pokud jste student, takže vás do 26 let vyjde na 553 Kč to už je pěkný mimo to má 1+1. Pokud to je ovšem pravda.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).