Sledujte nás na YouTube

Vodafone zdvojnásobuje objem dat u neomezeného tarifu: Zákazník dostane 1,2 GB

Vodafone od dnešního dne navyšuje u tarifu Neomezené volání do všech sítí objem dat z původních 600 MB na 1,2 GB. Stávajícím zákazníkům bude objem navýšen automaticky. Vodafone tak zřejmě reaguje na nedávné navýšení datového limitu u T-Mobile, který limit zvedl z 1 GB na 1,5 GB.

Cena tarifu zůstává stejná; zákazník, který uzavře smlouvu na 24 měsíců, zaplatí 691 Kč a zákazník, který bude chtít tarif využívat bez úvazku, zaplatí 901 Kč/měsíc. Noví zákazníci si tarif s vyšším objemem dat budou moci pořídit od 1. května. Stávajícím zákazníkům, kteří využívají tarif Neomezené volání do všech sítí už nyní, bude navýšení provedeno automaticky.

Michal Javůrek

7 komentářů

 1. fore (neregistrovaný)

  A vodafon má rázem nejvýhodnější neomezenej tarif…co udělají ostatní ? Zase dorovnají ? To asi ne….

  • Predseda3D (neregistrovaný)

   To záleží od pohledu. Při úvazku na 24 měsíců je nejvýhodnější, ale pokud se člověk nechce vázat, tak je nejvíce nevýhodný. :-)

 2. nox (neregistrovaný)

  Ze by po tolika letech zablesk konkurence a trhu? Doufejme, ze se to prenese i do sektoru s mensi spotrebou a nejlepe stejnou rychlosti reakce ostatnich oligopolistu.

 3. mimonaut (neregistrovaný)

  Jo, tohle už mi dává smysl..

 4. Dr. foot (neregistrovaný)

  U VF prej dostanete ještě 20% slevu pokud jste student, takže vás do 26 let vyjde na 553 Kč to už je pěkný mimo to má 1+1. Pokud to je ovšem pravda.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *