Sledujte nás na YouTube

Vodafone zdvojnásobuje objem dat u neomezeného tarifu: Zákazník dostane 1,2 GB

Vodafone od dnešního dne navyšuje u tarifu Neomezené volání do všech sítí objem dat z původních 600 MB na 1,2 GB. Stávajícím zákazníkům bude objem navýšen automaticky. Vodafone tak zřejmě reaguje na nedávné navýšení datového limitu u T-Mobile, který limit zvedl z 1 GB na 1,5 GB.

Cena tarifu zůstává stejná; zákazník, který uzavře smlouvu na 24 měsíců, zaplatí 691 Kč a zákazník, který bude chtít tarif využívat bez úvazku, zaplatí 901 Kč/měsíc. Noví zákazníci si tarif s vyšším objemem dat budou moci pořídit od 1. května. Stávajícím zákazníkům, kteří využívají tarif Neomezené volání do všech sítí už nyní, bude navýšení provedeno automaticky.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

7 komentářů

 1. fore (neregistrovaný)

  A vodafon má rázem nejvýhodnější neomezenej tarif…co udělají ostatní ? Zase dorovnají ? To asi ne….

  • Predseda3D (neregistrovaný)

   To záleží od pohledu. Při úvazku na 24 měsíců je nejvýhodnější, ale pokud se člověk nechce vázat, tak je nejvíce nevýhodný. :-)

 2. nox (neregistrovaný)

  Ze by po tolika letech zablesk konkurence a trhu? Doufejme, ze se to prenese i do sektoru s mensi spotrebou a nejlepe stejnou rychlosti reakce ostatnich oligopolistu.

 3. mimonaut (neregistrovaný)

  Jo, tohle už mi dává smysl..

 4. Dr. foot (neregistrovaný)

  U VF prej dostanete ještě 20% slevu pokud jste student, takže vás do 26 let vyjde na 553 Kč to už je pěkný mimo to má 1+1. Pokud to je ovšem pravda.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *