Domů » Bleskovky » Vodafone zavádí tarify s vyšším FUP a upravuje podmínky

Vodafone zavádí tarify s vyšším FUP a upravuje podmínky

Vodafone nově obohacuje portfolio svých datových tarifů o tarify s objemem dat 4 GB a 10 GB. Zároveň zavádí možnost dokoupit objem dat i pro týdenní tarif a celkově upravuje podmínky navýšení objemu dat. Dokoupený objem jednotek se bude nově k původním nedočerpaným jednotkám přičítat. 

Nové tarify s vyšším FUP

 • 4 GB – od 399 Kč
 • 10 GB – od 750 Kč
 • Výše uvedené ceny platí pro ty zákazníky, kteří si tyto tarify pořídí na druhé datové SIM, přičemž jejich primární hlasová SIM využívá Speciální edici Tarifů na míru
 • K oběma těmto tarifům bude možné dokoupit 1 GB dat za 200 Kč
 • Tyto tarify bude možné aktivovat od 7. června

Nově je u Vodafonu možné nastavit si možnost automatického navýšení objemu dat (FUP) po vyčerpání objemu původního tarifu. Služba je určena pro zákazníky, kteří upřednostňují využívání datového připojení bez omezení rychlosti. Náklady lze, kromě průběžných SMS notifikací o čerpání, kontrolovat i pomocí služby Flexistrop, či Flexilimit. 

Vodafone dále u svých nových tarifů zvýhodňuje podmínky pro dokup dodatečných dat. Zatímco doteď dokoupený objem dat z technických důvodů smazal nevyčerpané jednotky, nyní se dokoupený objem dat k původním jednotkám přičte.

Tento princip platí u následujících tarifů

Internet v mobilu

 
Dokoupení dodatečného objemu dat je nově možné i k týdennímu tarifu

Internet v tabletu

 

Internet v notebooku

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

 1. Tak nevím, v článkuje uuvedeno 4GB od 399 Kč, 10GB od 750 Kč, ale v tabulce je uvedeno pouze 4GB za 532 Kč a 10GB za 1000 Kč. Zajímalo by mne za jakých podmínek je možné se dostat na ty ceny „od“.

  • D.Haba (neregistrovaný)

   mas to v clanku napsany:

   „Výše uvedené ceny platí pro ty zákazníky, kteří si tyto tarify pořídí na druhé datové SIM, přičemž jejich primární hlasová SIM využívá Speciální edici Tarifů na míru“

 2. Tak tyhle ceny mi příjdou vyložině jako výsměch České společnosti.. no jo, ale když se sebou necháváme vyjebávat, tak je to pak špatný :/

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).