Domů » Bleskovky » Vodafone začal nabízet balíčky s neomezeným voláním pro předplacenky

Vodafone začal nabízet balíčky s neomezeným voláním pro předplacenky

Vodafone se chystá nabídnout neomezené volání pro zákazníky s předplacenými kartami. Jde o jednoduchou nabídku balíčků, které lze aktivovat kdykoliv k jakékoliv předplacené kartě Vodafonu. Balíčky budou v nabídce celkem tři – balíček s neomezeným voláním do vlastní sítě, balíček s neomezeným voláním do vlastní sítě a 100 minutami volání do ostatních sítí a balíček s voláním do všech sítí neomezeně. Zákazníci si budou moci objednat balíčky prostřednictvím všech prodejních kanálů Vodafonu kterýkoliv den v měsíci vždy na 30 dní. Nabídku lze pořídit od 7. července. 

 

Balíčky ke kartě nemají zvláštní podmínky, jen je potřeba mít dostatek kreditu pro objednání. Po 30 dnech balíček vyprší a je pouze na zákazníkovi, zda si objedná opět ten samý, jiný, nebo žádný, což zákazníkům zajišťuje maximální kontrolu nad jejich výdaji. Balíčky je možné aktivovat kdykoliv. 

Ostatní ceny zůstávají stejné, řídí se ceníkem předplacené karty, kterou zákazník používá. Všechny tři balíčky je možné kombinovat také s datovými tarify.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

11 komentářů

 1. Cyp (neregistrovaný)

  Not bad na české poměry.

  • Opravdu dobré, zrovna si říkám, že za stejné peníze mam stejný tarif a ještě jsem se musel upsat na 24 měsíců…

  • CYP (neregistrovaný)

   JJ i to jsem měl na mysli. V podstatě ceny jak když má někdo úvazek na 24 měsíců jen je to bez internetu. Ale zase si to můžeš zapnout jen když to potřebuješ. Takže pro někoho/hodně lidí opravdu dobré. V podstatě lze říct, že u Vodafonu není potřeba mít tarif/úvazek, ale stačí jen předplacenka.

  • CYP (neregistrovaný)

   Ideální pro rodiny. Tata / mama si zapnou neomezené volání do sítě za 99 Kč ( stačí třeba mama ) a volá tatovi aj děckám na Oskarty. No prostě ošéfované volání v rodině aj dědákom za 99 Kč. To nemá chybu.

  • pítrs (neregistrovaný)

   a co přímo rodinné tarify? dneska se dá za 450 Kč získat neomezené volání v celé skupině a nějaké minuty k dobru. viděl jsem to třeba u city mobile

 2. Vhodné pro lidi, co se zastavili ve vývoji a tvrdí, že internet nepotřebují :-).

 3. Tak jsem se dozvěděl, že to nic nového není. O2 už to nabízí přes rok a i s internetem :) [odkaz]

  • Teď jsem si ale všiml, že je to cena za týden. Což je teda extrémně drahé. Sice je tam internet, ale je to předražené. Takže jo, novinka tohle je :D

  • CYP (neregistrovaný)

   Nevadí, aspoň víme, že od O2 teda určo ne :)

 4. grid (neregistrovaný)

  No na tescomobile to tedy nemá, ale má to zas větší zákaznickou základnu no.

 5. Zdrazeni tarifu Odepis pro me byla posledni kapka, takze u me osobe VF skoncil i kdyby nabizel treba neomezeny tarif do vsech siti za 3 stovky. Kdysi to byl skvely operator (i ohledne svele vymyslene reklamy) ale to uz je hodne hodne hodne… hodne davno…

  PS: Jinak za posledni roky naprosto PRISERNYCH reklam/propagace by si jejich sef marketingu zaslouzil minimalne vyhazov na hodinu…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).