Sledujte nás na YouTube

Vodafone oznámil předběžné výsledky pro rok končící k 31. březnu

Od října loňského roku do letošního března Vodafonu vzrostl počet jeho mobilních zákazníků o 41 000. Uživatelská základna tak roste již druhý kvartál v řadě, a to poprvé po dvouletém poklesu.

Vodafone nyní provozuje více než 3000 LTE vysílačů a díky důrazu na pokrytí mimoměstských oblastí a regionálních měst zamíchal kartami na trhu mobilního internetu. Vodafone v tuto chvíli nabízí svůj rychlý mobilní internet (Turbo Internet) 97 % populace na 87 % území České republiky.

Stejně tak, jak Vodafone rozšiřuje pokrytí LTE signálem v regionech, daří se mu prodávat každým měsícem více a více zařízení, která podporují technologii LTE. V březnu 2015 podporovalo LTE přibližně 80 % všech mobilních zařízení, která si zákazníci u Vodafonu pořídili.

Michal Javůrek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *