Domů » Bleskovky » Vodafone oznámil předběžné výsledky pro rok končící k 31. březnu

Vodafone oznámil předběžné výsledky pro rok končící k 31. březnu

Od října loňského roku do letošního března Vodafonu vzrostl počet jeho mobilních zákazníků o 41 000. Uživatelská základna tak roste již druhý kvartál v řadě, a to poprvé po dvouletém poklesu.

Vodafone nyní provozuje více než 3000 LTE vysílačů a díky důrazu na pokrytí mimoměstských oblastí a regionálních měst zamíchal kartami na trhu mobilního internetu. Vodafone v tuto chvíli nabízí svůj rychlý mobilní internet (Turbo Internet) 97 % populace na 87 % území České republiky.

Stejně tak, jak Vodafone rozšiřuje pokrytí LTE signálem v regionech, daří se mu prodávat každým měsícem více a více zařízení, která podporují technologii LTE. V březnu 2015 podporovalo LTE přibližně 80 % všech mobilních zařízení, která si zákazníci u Vodafonu pořídili.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).