Domů » Bleskovky » Vodafone vylepšil tarify pro ZTP a lidi nad 60 let

Vodafone vylepšil tarify pro ZTP a lidi nad 60 let

Operátor Vodafone vylepšil své tarify určené pro ZTP a osoby starší 60 let. Nová nabídka láká na vyšší porci volných minut, neomezené SMS a více mobilních dat za necelé tři stokoruny měsíčně. Zároveň pro ně platí speciální nabídka datové SIM a tabletu za korunu. Pro držitele průkazu ZTP* Vodafone přináší za zhruba pětistovku měsíčně tarif s 20 GB dat, neomezeným voláním i SMS. Nabídka je dostupná od 1. října a chce podpořit mimo jiné sociální vztahy a aktivní život seniorů i lidí se specifickými potřebami.

Vodafone

Společnost Vodafone v červnu představila svůj cíl: posilovat pouto mezi lidmi pomocí moderních technologií. A ve stejném měsíci přišel na trh první tarif s neomezenými mobilními daty Vodafone Neomezený.

Nabídka 60+

Lidé nad šedesát si mohou vybrat hned ze tří možností. Své najdou jak ti, kteří datům příliš neholdují, tak ti, kteří je naopak ocení. Nabídka nezapomíná ani na zákazníky, kteří preferují předplacenou kartu.

Mobilní tarif obsahuje 250 minut volání do všech sítí, neomezené SMS a 1 GB mobilních dat za 299 korun měsíčně. K tomu mohou zákazníci využít slevu ve výši 500 korun na telefony Vodafone E9 a Mobiwire Oneida.

Pro ty, kdo chtějí na internetu trávit více času a zároveň si nechtějí trápit oči u malého displeje mobilního telefonu, platí nabídka tabletu Vodafone Tab N8 za jednu korunu – pokud využijí speciální datový tarif 4 GB dat za 399 korun měsíčně. Podrobně nabídku 60+, která zahrnuje i možnost využít předplacenou kartu, shrnuje speciální webová stránka. Vylepšený mobilní tarif přináší navíc oproti dosavadnímu tarifu neomezené SMS, 150 volných minut i 750 MB dat.

Tarify pro zdravotně znevýhodněné

Také zdravotně znevýhodnění si mohou vybrat výhodný tarif podle svých potřeb. Buď mohou nově získat za 549,50 korun měsíčně tarif obsahující neomezené volání (včetně 1000 minut do zahraničí), neomezené SMS a 20 GB dat (místo původních 12 GB).

vodafone 60 tarify

* Nabídka je určena pro držitele průkazu ZTP, ZTP/P nebo osobám závislým na pomoci jiné fyzické osoby ve II., III. a IV. stupni.

Nebo je jim, stejně jako lidem nad 60 let, k dispozici zmíněný mobilní tarif za 299 korun měsíčně. Navíc si mohou pořídit datový tarif Připojení bez kabelu Naplno se 60 GB mobilních dat za zvýhodněnou cenu 249 korun měsíčně. Detaily obsahuje web Zvláštní cenový plán.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).