TOPlist

Vodafone v listopadu rozšiřuje nabídku chytrých telefonů

Vodafone v listopadu rozšiřuje nabídku chytrých telefonů, některé je navíc možné získat se slevou až 2000 Kč.

Zákazníci najdou v listopadu v nabídce Vodafonu několik novinek různých značek a na chytrých telefonech mohou ušetřit až 2000 korun, pokud si aktivují internet v mobilu a některý z Tarifů na míru na 12 měsíců. Zároveň platí nabídka slevy 500 korun na kterýkoliv smartphone, pokud si zákazník zároveň pořídí některý z měsíčních datových tarifů. Vodafone svou nabídku telefonů nyní rozšířil o tyto modely: 

Vodafone 555 Blue –  telefon zejména pro školáky, pro které je Facebook více než denním chlebem. Jedním tlačítkem mohou sdílet vše na své oblíbené sociální síti. Vodafone jej nabízí za standardní cenu 1 577 korun. Tento telefon však není vybavený otevřeným operačním systémem.

Huawei IDEOS X3 – cenově výhodný smartphone s operačním systémem Android 2,3 který v základním balení skrývá 3 barevné kryty, které mění jeho vzhled a také přináší inovované uživatelské rozhraní díky nemuž je radost ho používat. V nabídce Vodafonu je k dostání standardní cenu za 3 377 korun. 

-

HTC Explorer – první model své značky určený spíše pro začátečníky, kteří si chtějí smartphone teprve vyzkoušet; telefon má displej o úhlopříčce 3,2 palce. Operačním systémem je Android 2,3 s jednoduchým přístupem k nejpoužívanějším funkcím. U Vodafonu je k dostání za standardní cenu 4 377 korun. 

Blackberry Bold 9900 – stejně jako ostatní modely své značky přináší skvělé komplexní řešení pro on-line komunikaci s velkou mírou zabezpečení, kombinuje QWERTY klávesnici a dotykový displej a je vybaven výkonným procesorem. Vodafone jej nabízí za standardní cenu 14 577 korun. 

Motorola Defy + – ještě vylepšený model Motorola Defy, který je ideálním telefonem pro dobrodruhy, je voděodolný a prachotěsný, s displejem odolným vůči poškrábání, oproti předchůdci má tento model vyšší výkon díky lepšímu procesoru a novější systém Android 2,3. V nabídce Vodafonu je za standardní cenu 6 377 korun. 

Sony Ericsson Xperia Ray – ideální model pro ty, kteří chtějí skvělou výbavu, ale nepreferují obří displeje; Sony Ericsson Xperia Ray má displej 3,3 palce a 8 MPx fotoaparát jehož kvalitou jsou produkty Sony Ericsson velice známé. Tento telefon má velice štíhlé tělo díky němuž se vejde do každé kapsy či kabelky. Koluje v něm operační systém Android 2.3. U Vodafonu ho zákazníci pořídí za standardní cenu 6 777 korun. Recenzi smartphonu Xperia Ray si můžete přečíst zde.

Kromě toho se v listopadové nabídce Vodafonu nově objevují Samsung Galaxy S II a Samsung Galaxy mini v bílé barvě  a nechybí již koncem října představený iPhone 4S ve verzích 16 a 64 GB v černé i bílé barvě. Od prvního listopadu si mohou zákazníci u Vodafone také pořídit celou řadu zlevněných chytrých telefonů, například HTC EVO 3D, Nokia C5-03, Sony Ericsson Xperia mini pro nebo HTC Sensation a další.

-

Zdroj: tisková zpráva

Autor článku Michal Javůrek
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku