Domů » Bleskovky » Vodafone spouští nový eShop: Zboží bude možné vyzvednout na pobočce v den objednání

Vodafone spouští nový eShop: Zboží bude možné vyzvednout na pobočce v den objednání

Vodafone spustil upravené webové stránky včetně eShopu, zákazníci se tak mohou nově pohybovat v přehlednějším a modernějším prostředí. Nový design se dotýká domovské stránky, hlavních produktových stránek a eShopu. Vzdušnější a přehlednější vzhled návštěvníkům umožňuje snazší orientaci napříč celým webem.

 

V upraveném eShopu, který má rovněž i svoji mobilní verzi, si zákazníci mohou pořídit mobilní telefon či tablet s tarifem za výhodnou cenu. Objednávky z eShopu pak lze vyzvednout na kterékoliv prodejně Vodafonu a v případě objednání do 13 hodin je zboží k dispozici tentýž den. Za nákup v novém eShopu může zákazník s novou nebo prodlouženou tarifní smlouvou získat telefon až o 3000,- Kč levněji než v prodejně.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Johny (neregistrovaný)

    Vítejte v roce 2007… d’oh :-/

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).