Sledujte nás na YouTube

Vodafone spouští nový eShop: Zboží bude možné vyzvednout na pobočce v den objednání

Vodafone spustil upravené webové stránky včetně eShopu, zákazníci se tak mohou nově pohybovat v přehlednějším a modernějším prostředí. Nový design se dotýká domovské stránky, hlavních produktových stránek a eShopu. Vzdušnější a přehlednější vzhled návštěvníkům umožňuje snazší orientaci napříč celým webem.

 

V upraveném eShopu, který má rovněž i svoji mobilní verzi, si zákazníci mohou pořídit mobilní telefon či tablet s tarifem za výhodnou cenu. Objednávky z eShopu pak lze vyzvednout na kterékoliv prodejně Vodafonu a v případě objednání do 13 hodin je zboží k dispozici tentýž den. Za nákup v novém eShopu může zákazník s novou nebo prodlouženou tarifní smlouvou získat telefon až o 3000,- Kč levněji než v prodejně.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Johny (neregistrovaný)

    Vítejte v roce 2007… d’oh :-/

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *