Domů » Bleskovky » Vodafone Smart Ultra 6: Osm jader, Full HD displej, 3000mAh baterie a sympatická cena

Vodafone Smart Ultra 6: Osm jader, Full HD displej, 3000mAh baterie a sympatická cena

Vodafone pravidelně přináší na český trh telefony, které mají velmi zajímavý poměr ceny a výkonu, spolu s podporou veškerých českých pásem LTE. U anglického Vodafonu nyní přichází do prodeje telefon s označením Smart Ultra 6, který rozhodně nevybočuje z daného trendu a nabízí skvělou výbavu za velmi příznivou cenu.

  

Smartphone nabídne spolu s 5,5“ Full HD displejem i osmijádrový procesor Snapdragon 615, který doplní 2 GB paměti RAM. Vnitřní úložiště má kapacitu 16 GB a je možné jej rozšířit s pomocí microSD karty. Rozlišení zadního fotoaparátu činí 13 megapixelů, selfie snímky budou v rozlišení 5 megapixelů. Celý telefon bude při životě udržovat baterie s kapacitou 3000 mAh, která by mohla zaručit poměrně solidní výdrž. Operačním systémem telefonu je Android 5.0 Lollipop.

 

Anglický Vodafone si za tuto výbavu říká o 125 liber, tedy zhruba 4800 Kč. Podle našich informací by se tento zajímavý telefon mohl brzy objevit i na českém trhu. Doufejme tedy, že jeho příznivý poměr ceny a výkonu zůstane zachován.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

9 komentářů

 1. To už je poměrně zajímavé :-)

 2. Hňup (neregistrovaný)

  Za ty prachy jasnej kauf

 3. Parametre výborne za tu cenu. Druh vec bude kvalita prevedenia, displeja, fotoaparátu, výdrž(ono u činské smarty majú aj 4000m Ah výdrž priemernú)

 4. Dominik (neregistrovaný)

  Zajímavé jak změna loga výrobce změní cenu.Je to Idol 3 který stojí 8 tisíc a s logem Vodafone tak málo… Dobrý kup

  • David (neregistrovaný)

   Telefon není od Alcatelu, ale od ZTE, tedy nejedná se o Idol. Jedná se o vylepšenou a trochu pozměněnou verzi telefonu ZTE S6 Plus. Nicméně pořád se jedná o skvělý kup.

 5. Čím víc na to koukám, tím víc se mi to líbí…

 6. Jaroslav (neregistrovaný)

  Díval jsem se na YouTube na 11 minutový pohled a musím říct že displeje perfektní. Jestli bude mít fotoaparát světelnost f2.0 tak není o čem. Nejlepší kup za poslední roky.Velká výhoda že má 16Gb + čistý android to dá asi 12Gb pro uživatele.Perfektní snad zde bude recenze.

 7. Netušíte, po jaké době by se tohlo dostat do ČR?

  • Zatím ještě ne, ale v průběhu několika následujících dní už to budeme vědět poměrně přesně (včetně ceny) a informace se pak na webu samozřejmě objeví :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).