Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Vodafone Smart ultra 6 dostává update na novou verzi Androidu

Vodafone Smart ultra 6 dostává update na novou verzi Androidu

Když jsme loni v červenci testovali novinku Smart ultra 6 od Vodafonu, nešetřili jsme slovy chvály. Poměr ceny a výkonu dokázal nalákat řadu uživatelů, pro které máme další dobrou zprávu. Vodafone dnes totiž uvolnil aktualizaci na Android 5.1.1 Lollipop (z původní verze 5.0.2), která opravuje řadu nahlášených chyb a zlepšuje celkový výkon. Optimalizace se dočkaly také některé funkce v systémových aplikacích. Samotná velikost aktualizačního balíčku je 268 MB.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

 1. Janek (neregistrovaný)

  škoda že to neudělali rovnou na Android6 i tak dobré na operátorský foun

 2. Honza (neregistrovaný)

  Zdravím! Aktualizace ještě nedorazila, nicméně ani nevím, zda to bude opraveno… Ale když jsem „na mobilu“ a někdo mi volá, tak tlačítko odpovědět nefunguje. Musím stáhnout notifikační lištu, tam to jakoby zrušit a až následně lze přijmout hovor! To je dost otravné. Proč prostě není v telefonu klasický červený a zelený telefonek, kde si dám slide a hovor buď odmítnu nebo přijmu?!?

  • Edy (neregistrovaný)

   Dneska jsem si nastavil odemykani gestem a od te chvíle mi tlačítko odpovědět reaguje až tak na páté možná šesté kliknutí. Třeba je to tím.

   • honza (neregistrovaný)

    díky, vyzkouším to…. jinak aktualizace mi stále nedorazila

 3. Erik (neregistrovaný)

  Pred dvěma dny dorazila aktualizace a každý den me to píše ze nefunguje úvodní obrazovka tak musím denně restartovat telefon někdo nějaký tip ????? Díky

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel