Vodafone rozšířil nabídku předplacenek, 30 GB dat získáte za pakatel

SIM Vodafone 02

Tuzemský operátor Vodafone se rozhodl rozšířit svou nabídku předplacených karet o tři limitované edice. Jejich výhodou je především zajímavá porce dat za sympatickou cenu, přičemž rychlost stahování není omezená. Pro surfování na internetu lze rovněž využít i síť 5. generace, kterou Vodafone pokrývá více než 60 % tuzemské populace.

Datová karta 30 GB
Nové předplacené karty nabízejí štědrou porci dat za zajímavou cenu

První dvě novinky přináší Datová karta 30 GB, kterou si lze objednat ve verzi na 3 měsíce a na 6 měsíců. Kratší varianta za jednorázovou cenu 599 korun nabízí 30 GB dat měsíčně po dobu 3 měsíců. Ještě výhodnější půlroční verze za jednorázovou cenu 999 korun přináší 30 GB dat měsíčně po dobu 6 měsíců, což je v přepočtu 167 korun za 30 GB dat každý měsíc. U obou variant jde o limitovanou exkluzivní nabídku, do prodeje se dostanou jen tisíce SIM karet.

A nejen v e-shopu Vodafonu, ale také na vybraných prodejních místech si zákazníci od ledna mohou zakoupit i třetí novinku: speciální edici Předplacené karty 30 s názvem Sdílej. Ta přináší téměř neomezený datový tarif pro sociální sítě a chat, protože zahrnuje dvě služby Vodafone Pass, konkrétně Social Pass a Chat Pass na půl roku zdarma. Cena karty je 200 korun, obsahuje také počáteční kredit 50 korun a k tomu na první měsíc neomezené volání v síti Vodafonu a 1 GB dat (z nichž 500 MB je k vyzvednutí v aplikaci Můj Vodafone).

Prodejna vodafone
Limitované předplacenky jsou k dispozici na e-shopu Vodafone a vybraných prodejních místech

Díky službě Social Pass se zákazníkům nepočítají data v aplikacích Facebook, Instagram, Snapchat, Pinterest a TikTok – ať už jde o prohlížení nebo nahrávání fotek a videí umístěných přímo v aplikaci, vysílání živého přenosu, sdílení údajů o poloze atd. Podobně Chat Pass zahrnuje aplikace Messenger, Viber, WhatsApp, Skype, Telegram a Vodafone Message+.

Pro udržení benefitů stačí mít dostatečný kredit

Pro udržení benefitů je nutné mít stále aktivní datový balíček. Na kartě Sdílej už je předem aktivovaný balíček „Volání v síti neomezeně + 500 MB“ za 139 korun měsíčně, který má zákazník v ceně na první měsíc. Proto stačí jediné: pohlídat si dostatečný kredit, aby se balíček automaticky obnovoval.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku