Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Vodafone rozšířil LTE roaming do dalších zemí

Vodafone rozšířil LTE roaming do dalších zemí

Začátkem letošního roku operátor Vodafone rozšířil LTE roaming v dalších 11 zemích. Zákazníci tak mohou na svých zahraničních cestách využít LTE roaming již ve 34 státech po celém světě. Konkrétně se jedná se o Austrálii, Belgii, Brazílii, Francii, Hong Kong, Chorvatsko, Irsko, Itálii, Izrael, Jižní Afriku, Jižní Koreu, Katar, Kuvajt, Lucembursko, Malajsii, Německo, Nizozemí, Norsko, Nový Zéland, Omán, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Saudskou Arábii, Slovinsko, Srí Lanku, Španělsko, Švýcarsko, Tchaj-wan, Thajsko, USA a Velkou Británii.

Zákazníci mohou využít LTE roaming se svým stávajícím roamingovým tarifem  (není potřeba žádná další aktivace), LTE SIM, a zařízením, které podporuje LTE. Před odjezdem doporučujeme zkontrolovat dostupné LTE frekvence roamingového operátora s frekvencemi, které podporuje zařízení zákazníka. Stejně tak zákazníci z 32 zemí z celého světa mohou využívat LTE roaming v síti Vodafonu v České republice.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Jeden komentář

  1. pet (neregistrovaný)

    vzhledem k brutalnim cenam dat v roamingu je to stejne na nic. dokud nebude cesky pausal platit i v zahranici a eu nezakaze roaming tak se nepohneme. eu ale se zakazanim zpomaluje

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel